начало
ИТН върна и третия мандат. Президентът започва срещи с възможните служебни премиери ИТН върна и третия мандат. Президентът започва срещи с възможните служебни премиери

Ремонт на обща собственост?

Поставяне и решаване на правни казуси
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Ремонт на обща собственост?

Мнениеот disasterr » 23 Фев 2018, 19:18

Здравейте,

Случая е следния, притежавам апартамент в обща собственост с майка ми и сестра ми (съответно 75% на майка ми, 12.5% на сестра ми и 12.5% аз). Искам да направя ремонт на две стай от апартамента за моя сметка, без да им търся пари за подобренията. Те отказват с мотива, че не са съгласни.

Въпроса ми е, имат ли юридически механизъм да спрат ремонта?

Благодаря!
disasterr
Младши потребител
 
Мнения: 23
Регистриран на: 10 Ное 2011, 15:23

Re: Ремонт на обща собственост?

Мнениеот katerinakuch » 24 Фев 2018, 00:28

Най-добре направете делба на апартамента и така спокойно можете да си правите каквото си искате.
katerinakuch
Активен потребител
 
Мнения: 1162
Регистриран на: 28 Юни 2007, 12:27

Re: Ремонт на обща собственост?

Мнениеот disident » 16 Мар 2018, 02:30

Намери си други забавления. Отиваш в някое село. Там къщите необитаемите с бая двор са на безценица. Купуваш и правиш каквото си искаш. Аз понеже го закъсах при демоКрацията с финансите използвам кал и трева за .... нали. Оказа се, че и с това може да се строи дори и да не си обучаван от майстори.
disident
Потребител
 
Мнения: 287
Регистриран на: 05 Юни 2010, 20:14


Назад към Взаимопомощ


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 25 госта


cron