начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

Връщане на уред в магазин

Поставяне и решаване на правни казуси
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Връщане на уред в магазин

Мнениеот slavi09 » 02 Мар 2016, 21:24

Здравейте.
Купихме си пералня от търговска верига в понеделник.Вчера ми я доставиха, а днес исках да я пусна в действие.В магазина преди да я платя я огледах и нямаше никакъв дефект.Днес когато тръгнах да я свързам и махайки кутията от кашон от горната част на пералнята забелязах, че програматора е завъртях на страни,Блокиран и пукнатина.Барабана не се върти свободно, а издава един стърежещ звук.
Веднага се обадих по телефона в магазина и те ме обвиниха че при доставката съм се бил разписал, че е годна за употреба.Аз им отговорих, че в магазина я огледах и нямаше този дефект а за барабана няма и как да разбера.
Сега пералнята стой почти неразпечатана.
Някой ще може ли да ми отговори какви са ни правата в този случай?
slavi09
Нов потребител
 
Мнения: 3
Регистриран на: 02 Мар 2016, 21:14

Назад към Взаимопомощ


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 32 госта


cron