начало
Съдия от ВАС става зам.-министър на правосъдието Съдия от ВАС става зам.-министър на правосъдието

Дело за Реабилитация

Поставяне и решаване на правни казуси
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Дело за Реабилитация

Мнениеот tanq_105 » 12 Фев 2016, 21:49

Здравейте на всички!
Преди години бях осъдена условно. Годините минаха,но така се стекоха обстоятелствата,че ме съкратиха от работата и е необходимо да търся нова.А с това идва и свидетелството за съдимост. Желая да бъде изчистено,за да ме наемат на работа.
Ходих в съда в гр. София (римската стена),платих си таксата и пуснах молба за да бъда реабилитирана. Служителите там ми обясниха,че има безброй дела и ще е необходимо да чакам до месец. До тук всичко е точно. НО! По лична карта се водя гр. Царево,а аз от години не живея там. В молбата до съда написах,че желая да ме призоват на адрес в гр. София. Никой не ми каза,че делото няма да се води в София. До днес,докато не се обади баща ми да ми каже,че съм получила на адреса там призовка и той се е разписал. Привикват ме в съда в гр. Бургас в началото на месец март. Нямам възможност да пътувам до там,поради липса на работа и липса на финанси за съжаление. Моля посъветвайте ме как да постъпя? Няма ли вариант нещата да се променят и делото да се води в гр. София?
На времето не мислех и свърших глупост,повлияна от "приятели",за която и до днес си плащам ... :cry: :?
tanq_105
Младши потребител
 
Мнения: 12
Регистриран на: 29 Сеп 2013, 23:23

Назад към Взаимопомощ


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 34 госта


cron