начало
Бившата шефка на митниците остана окончателно в ареста Бившата шефка на митниците остана окончателно в ареста

rabota za iuristi

Поставяне и решаване на правни казуси
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


rabota za iuristi

Мнениеот Anonimen » 16 Фев 2004, 14:34

Zavyrshih pravo,no ne moga da si namerq rabota po specialnostta.Nqmam poznati i vryzki,a pochti navsqkyde iskat opit.Kak da go pridobiq pri tova polojenie i zashto uchih tolkova vreme s ogromno jelanie,bez da moga da rabotq po iskanata ot men specialnost.Molq ,daite mi syvet!
Anonimen
 

Re: rabota za iuristi

Мнениеот harmaiani » 16 Фев 2004, 15:25

И аз бях в същата ситуация, съчувствам ти. Моят съвет е да не се отчайваш и да пускаш CV-та и визитки където ти падне-все някъде ще стане.Също така трябва да се вреш във всякакви среди и да се рекламираш. Но много по-лесно би било ако имаш някоя връзчица.
"IN JURE VERITAS" - напиши си го на челото, ако трябва.
harmaiani
 

Re: rabota za iuristi

Мнениеот Anonimen » 16 Фев 2004, 16:28

Blagodarq vse pak za syveta i optimizma!Pitam se moga li po-normalen pyt da se vkliucha v Sofiiska advokatska kolegiq i kolko vreme shte mi otneme?!Mejdu drugoto imam imteresi kym nakazatelnoto pravo.
Anonimen
 

Re: rabota za iuristi

Мнениеот harmaiani » 16 Фев 2004, 16:38

Защо не се пробваш като дознател-търсят и ще търсят още. Процедурата е малко дългичка, но си заслужава. Провери в СДВР.В САК може, ако имаш успех над 5, иначе има събеседване-познай за какво става дума.Не съм сигурна обаче дали вписват още. Пък и честно казано дори и да се впишеш, единственото сигурно нещо е, че ще имаш задължителни разходи/около 200лв/месечно/, а приходите ти ще бъдат в значителна степен несигурни.Разбрах, че май вписвали без проблем в Разград:)Имаше някакъв форум наскоро по този въпрос тук-виж мненията.

Съдбата помага на смелите!
harmaiani
 

Re: rabota za iuristi

Мнениеот zazu » 16 Фев 2004, 17:09

Колега,не искам да те плаша,но разходите ще бъдат повече.Задълженията ти към САК ,ще са около 100 лв.месечно,които включват:соц.,здравни осигуровки,членски внос за САК и ВАдв.Съвет +отделно наем за кантора и т.н.Така,че направи си сметка,но кой знае може и да изкарваш повече-желая ти го от сърце.За да си сигурен ,все пак трябва да опиташ
zazu
 

Re: rabota za iuristi

Мнениеот Anonimen » 16 Фев 2004, 17:28

Imam priqtelka ,koqto ot godina i polovina 4aka za doznatel,mislq 4e i tam e umrqla rabota.Vse pak mnogo blagodarq za syvetite
Anonimen
 


Назад към Взаимопомощ


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 25 госта


cron