начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

Лош отзив и заплаха за съд

Поставяне и решаване на правни казуси
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Лош отзив и заплаха за съд

Мнениеот nelly_domi » 27 Сеп 2022, 14:54

Здравейте,
преди няколко дни бях на почивка в Турция. Мястото за настаняване обаче беше разочароващо, най-вече поради факта, че нямаше топла вода. Интернет, телевизия и кърпи също се оказаха допълнителни консумативи.
Резервацията направих чрез Букинг и заплатих веднага, беше с такова условие. Свързах се със сайта веднага, те съответно със собственика, но не се разбрахме. Той ме питаше проблем ли ми е, аз му казвам да и толкоз. Естествено написах подробен и отрицателен отзив в букинг, но и в Гугъл, като там обаче използвах и следния израз "The owner is a very rude person". Целият отзив е написан на английски език и не се вижда, явно той го е скрил, но ми изпрати съобщение с екранна снимка и гласящо, че ще бъда съдена за този коментар. Честно казано доста се притесних. Някой сблъсквал ли се е с нещо подобно и би ли могъл да ми помогне?
nelly_domi
Нов потребител
 
Мнения: 3
Регистриран на: 29 Авг 2012, 10:37

Re: Лош отзив и заплаха за съд

Мнениеот ivanov_p » 27 Сеп 2022, 18:19

Не се притеснявайте за глупости!
ivanov_p
Активен потребител
 
Мнения: 4329
Регистриран на: 26 Ное 2013, 19:53

Re: Лош отзив и заплаха за съд

Мнениеот guest1 » 28 Сеп 2022, 20:22

ivanov_p е казал ясно, но ми направи впечатление и друго (явно, не е само в България) - изразът „Ще те съдя!”
На такъв отговаеям - „Не се заблуждавай - съди само съдът! Ти можеш само, да предявиш иск, а дали ще има дело и с йакъв изход - не зависи от теб.”
Човек винаги може да се държи добре с онези, които са му безразлични.
Оскар Уайлд, „Портретът на Дориан Грей“

Това е само мнение, не сте длъжни да се съобразявате с него.
guest1
Активен потребител
 
Мнения: 1796
Регистриран на: 07 Май 2021, 01:34


Назад към Взаимопомощ


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 27 госта


cron