начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

Търся съдебен експерт (уеб програмист)

Поставяне и решаване на правни казуси
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Търся съдебен експерт (уеб програмист)

Мнениеот webuser » 06 Авг 2022, 12:42

Здравейте,
Не съм сигурен как точно да формулирам въпроса си, така че ще карам направо:
За съжаление попаднахме в много неприятна ситуация с наши клиенти и ще има дело. Много бих искал да споделя повече детайли, но към момента не мога.

По същество - търся човек, който е съдебен експерт и е извършвал съдебнотехнически експертизи, свързани със спорове за изработка на сайтове.
Целта е платена консултация с цел помощ за формулиране на адекватно искане към съда. Моля Ви ако познавате такъв човек да напишете отговор на темата и аз ще се свържа с него или с Вас в случай, че сте такъв.

Въпросът е спешен и много се надявам да открия някой!
webuser
Нов потребител
 
Мнения: 4
Регистриран на: 06 Авг 2022, 12:38

Re: Търся съдебен експерт (уеб програмист)

Мнениеот ivanov_p » 06 Авг 2022, 17:01

Има списъци с експерти към съответните съдилища с телефони за контакти и може да се свържете с тях и да ви упътят, но въпросите на които трябва да отговорят са по-скоро от компетентността на вашия адвокат и зависят от това как смята да гради защитата.
ivanov_p
Активен потребител
 
Мнения: 4331
Регистриран на: 26 Ное 2013, 19:53

Re: Търся съдебен експерт (уеб програмист)

Мнениеот webuser » 06 Авг 2022, 18:37

Здравейте!
Благодаря Ви за отговора. Да, със сигурност нашият адвокат ще направи юридическата формулировка.
Можете ли да дадете някакъв линк с подобен списък, в който има телефони? Аз намерих само справочник към lex.bg, но не съм напълно убеден, че всички данни в него са актуални.
webuser
Нов потребител
 
Мнения: 4
Регистриран на: 06 Авг 2022, 12:38

Re: Търся съдебен експерт (уеб програмист)

Мнениеот guest1 » 07 Авг 2022, 08:45

webuser написа:Можете ли да дадете някакъв линк с подобен списък, в който има телефони?

Няма как да получите един линк. В началото на всяка година, в различни броеве на Държавен вестник,се публикуват списъците на вещите лица по райони.
За координати на конкретен човек (телефон, мейл-адрес и прочие) - обадете се в деловодството на съответния Окръжен съд.
Човек винаги може да се държи добре с онези, които са му безразлични.
Оскар Уайлд, „Портретът на Дориан Грей“

Това е само мнение, не сте длъжни да се съобразявате с него.
guest1
Активен потребител
 
Мнения: 1801
Регистриран на: 07 Май 2021, 01:34

Re: Търся съдебен експерт (уеб програмист)

Мнениеот webuser » 07 Авг 2022, 12:01

Много благодаря за информацията, ще го направим.
webuser
Нов потребител
 
Мнения: 4
Регистриран на: 06 Авг 2022, 12:38

Re: Търся съдебен експерт (уеб програмист)

Мнениеот v_mishkov » 08 Авг 2022, 17:04

Потърсете Васил Георгиев Тодоров, компютърен специалист, регистриран към Окръжен съд - Кърджали. От деловодството ще Ви дадат телефонния му номер.
Явявал съм се по няколко дела с него, слушал съм го в съдебни заседания, чел съм негови експертизи. Много е добър.
Аз съм експерт в раздел "Криминалистични експертизи" от друг Окръжен съд и за съжаление не мога да Ви дам телефонния му номер.
v_mishkov
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 10 Мар 2007, 12:10

Re: Търся съдебен експерт (уеб програмист)

Мнениеот guest1 » 09 Авг 2022, 08:51

Казали сте „консултация с цел помощ за формулиране на адекватно искане към съда”, но това означава, че въпросното вещо лице - няма да може да участва в съдебното производство, като експерт назначен от съда.
Човек винаги може да се държи добре с онези, които са му безразлични.
Оскар Уайлд, „Портретът на Дориан Грей“

Това е само мнение, не сте длъжни да се съобразявате с него.
guest1
Активен потребител
 
Мнения: 1801
Регистриран на: 07 Май 2021, 01:34

Re: Търся съдебен експерт (уеб програмист)

Мнениеот webuser » 09 Авг 2022, 14:59

guest1 написа:Казали сте „консултация с цел помощ за формулиране на адекватно искане към съда”, но това означава, че въпросното вещо лице - няма да може да участва в съдебното производство, като експерт назначен от съда.

Здравейте,
Да, наясно сме с това. Доколкото разбрах каквото и да поискаме от него той ще трябва да си направи отвод при евентуално призоваване, защото сме свързани лица вече.

Благодаря за препоръката по-горе!
webuser
Нов потребител
 
Мнения: 4
Регистриран на: 06 Авг 2022, 12:38


Назад към Взаимопомощ


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 18 госта


cron