начало
Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса

Търся съдебен експерт (уеб програмист)

Поставяне и решаване на правни казуси
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Търся съдебен експерт (уеб програмист)

Мнениеот webuser » 06 Авг 2022, 12:42

Здравейте,
Не съм сигурен как точно да формулирам въпроса си, така че ще карам направо:
За съжаление попаднахме в много неприятна ситуация с наши клиенти и ще има дело. Много бих искал да споделя повече детайли, но към момента не мога.

По същество - търся човек, който е съдебен експерт и е извършвал съдебнотехнически експертизи, свързани със спорове за изработка на сайтове.
Целта е платена консултация с цел помощ за формулиране на адекватно искане към съда. Моля Ви ако познавате такъв човек да напишете отговор на темата и аз ще се свържа с него или с Вас в случай, че сте такъв.

Въпросът е спешен и много се надявам да открия някой!
webuser
Нов потребител
 
Мнения: 4
Регистриран на: 06 Авг 2022, 12:38

Re: Търся съдебен експерт (уеб програмист)

Мнениеот ivanov_p » 06 Авг 2022, 17:01

Има списъци с експерти към съответните съдилища с телефони за контакти и може да се свържете с тях и да ви упътят, но въпросите на които трябва да отговорят са по-скоро от компетентността на вашия адвокат и зависят от това как смята да гради защитата.
ivanov_p
Активен потребител
 
Мнения: 4326
Регистриран на: 26 Ное 2013, 19:53

Re: Търся съдебен експерт (уеб програмист)

Мнениеот webuser » 06 Авг 2022, 18:37

Здравейте!
Благодаря Ви за отговора. Да, със сигурност нашият адвокат ще направи юридическата формулировка.
Можете ли да дадете някакъв линк с подобен списък, в който има телефони? Аз намерих само справочник към lex.bg, но не съм напълно убеден, че всички данни в него са актуални.
webuser
Нов потребител
 
Мнения: 4
Регистриран на: 06 Авг 2022, 12:38

Re: Търся съдебен експерт (уеб програмист)

Мнениеот guest1 » 07 Авг 2022, 08:45

webuser написа:Можете ли да дадете някакъв линк с подобен списък, в който има телефони?

Няма как да получите един линк. В началото на всяка година, в различни броеве на Държавен вестник,се публикуват списъците на вещите лица по райони.
За координати на конкретен човек (телефон, мейл-адрес и прочие) - обадете се в деловодството на съответния Окръжен съд.
Човек винаги може да се държи добре с онези, които са му безразлични.
Оскар Уайлд, „Портретът на Дориан Грей“

Това е само мнение, не сте длъжни да се съобразявате с него.
guest1
Активен потребител
 
Мнения: 1794
Регистриран на: 07 Май 2021, 01:34

Re: Търся съдебен експерт (уеб програмист)

Мнениеот webuser » 07 Авг 2022, 12:01

Много благодаря за информацията, ще го направим.
webuser
Нов потребител
 
Мнения: 4
Регистриран на: 06 Авг 2022, 12:38

Re: Търся съдебен експерт (уеб програмист)

Мнениеот v_mishkov » 08 Авг 2022, 17:04

Потърсете Васил Георгиев Тодоров, компютърен специалист, регистриран към Окръжен съд - Кърджали. От деловодството ще Ви дадат телефонния му номер.
Явявал съм се по няколко дела с него, слушал съм го в съдебни заседания, чел съм негови експертизи. Много е добър.
Аз съм експерт в раздел "Криминалистични експертизи" от друг Окръжен съд и за съжаление не мога да Ви дам телефонния му номер.
v_mishkov
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 10 Мар 2007, 12:10

Re: Търся съдебен експерт (уеб програмист)

Мнениеот guest1 » 09 Авг 2022, 08:51

Казали сте „консултация с цел помощ за формулиране на адекватно искане към съда”, но това означава, че въпросното вещо лице - няма да може да участва в съдебното производство, като експерт назначен от съда.
Човек винаги може да се държи добре с онези, които са му безразлични.
Оскар Уайлд, „Портретът на Дориан Грей“

Това е само мнение, не сте длъжни да се съобразявате с него.
guest1
Активен потребител
 
Мнения: 1794
Регистриран на: 07 Май 2021, 01:34

Re: Търся съдебен експерт (уеб програмист)

Мнениеот webuser » 09 Авг 2022, 14:59

guest1 написа:Казали сте „консултация с цел помощ за формулиране на адекватно искане към съда”, но това означава, че въпросното вещо лице - няма да може да участва в съдебното производство, като експерт назначен от съда.

Здравейте,
Да, наясно сме с това. Доколкото разбрах каквото и да поискаме от него той ще трябва да си направи отвод при евентуално призоваване, защото сме свързани лица вече.

Благодаря за препоръката по-горе!
webuser
Нов потребител
 
Мнения: 4
Регистриран на: 06 Авг 2022, 12:38


Назад към Взаимопомощ


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 34 госта


cron