начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

Списък въпроси за интервюто за придобиването на гр-во

Казуси свързани с придобиване, установяване, освобождаване и възстановяване на гражданство. Статут. Визови проблеми.


Списък въпроси за интервюто за придобиването на гр-во

Мнениеот annavarna » 21 Апр 2018, 17:17

Здравейте,
Къде мога да намеря списък въпроси за интервюто за придобиване на БГ гражданство? Търсих на сайта Дирекция Българско Гражданство, търсих навсякъде, но намирам само новините, че "въпросите са се променили" от март 2017, но не и актуалните въпроси.

Ще съм благодарна, ако ме насочите.

Анна
annavarna
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 21 Апр 2018, 17:04

Re: Списък въпроси за интервюто за придобиването на гр-во

Мнениеот suzi_661 » 04 Юни 2018, 10:47

Здравейте!Американска гражданка с виза за 3 месечен престой в България не се връща в Америка,а вече 1 г и 3 месеца пребивава незаконно в България Какви са вариантите за узаконяване на престоя и Без вариант -връщане в Америка ,защото момичето иска да остане в България и да се омъжи тук Моля ,насочете ме!
suzi_661
Нов потребител
 
Мнения: 2
Регистриран на: 04 Юни 2018, 10:08

Re: Списък въпроси за интервюто за придобиването на гр-во

Мнениеот elpak » 18 Фев 2019, 12:25

Въпросите на интервюто което се провежда при подаване на документи за българско гражданство се задават от служителя по определен списък. Всеки който живее в България от 1 година може съвсем спокойно да отговори на тях. Те са с обща насоченост, нямат някакви специални изисквания и се отговарят лесно.
elpak
Нов потребител
 
Мнения: 3
Регистриран на: 18 Фев 2019, 12:15


Назад към Гражданство


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта


cron