начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

отнемане на родителските права на шизофреник

Казуси свързани с придобиване, установяване, освобождаване и възстановяване на гражданство. Статут. Визови проблеми.


отнемане на родителските права на шизофреник

Мнениеот alexbont » 01 Дек 2013, 17:31

Сестра Ми е омъжена в Испания от 10 години за испанец.Единствената и дъщеря от предишен брак е болна от шизофрения .Преди да замине племенницата ми,при сестра ми в испания живееше със мъжът си на съпружески начала в българия.След Като заминаха в испания заедно със двете си деца,се разделиха.Племенницата ми изгони бащата на децата си,заради други които не я познават,и я въвличат във действия които застрашават живота на децата.Сестра ми е безсилна,и се страхува че ако опита да изпрати дъщеря си,за българия,ще отведе и децата,а на нея не може да и се има доверие.Сестра ми е едва на 43 и вече се разболява от действията на дъщеря си.Бащата на децата е съгласен да преотстъпи родителските права на сестра ми.Въпросът ми е как сестра ми може да отнеме родителските права на дъщеря си ?? благодаря
alexbont
Младши потребител
 
Мнения: 17
Регистриран на: 10 Фев 2013, 12:09

Re: отнемане на родителските права на шизофреник

Мнениеот REVOLUTION » 01 Дек 2013, 17:51

Това в Испания как може да стане , едва ли в български правен форум може да Ви се отговори.
Трябва да се консултират с испански адвокат.
REVOLUTION
Активен потребител
 
Мнения: 4455
Регистриран на: 25 Сеп 2007, 11:26
Местоположение: гр.Пловдив


Назад към Гражданство


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта


cron