начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

Покана за чужденец СИРИЯ

Казуси свързани с придобиване, установяване, освобождаване и възстановяване на гражданство. Статут. Визови проблеми.


Покана за чужденец СИРИЯ

Мнениеот truci-troci » 08 Апр 2013, 18:21

Здравейте, АЗ И СЕМЕЙСТОТО МИ СМЕ В БЪЛГАРИЯ ОТ БЛИЗО 20 ГОДИНИ.ПОПРИНЦИП СМЕ ОТ СИРИЯ.ТУК ИМАМЕ ЖИЛИЩЕ И ФИРМА.СТАВА ВЪПРОС ЗА ДЪЩЕРЯ МИ , КОЯТО ПРЕДИ 2 ГОДИНИ ЗАМИНА ЗА СИРИЯ И СЕ ОМЪЖИ ,ИСКАМЕ ДА СЕ ВЪРНЕ ТУК ТЪЙ КАТО НЕЩАТА ТАМ СТАВАТ ВСЕ ПО ОПАСНИ.ЗА ЦЕЛТА ПЪРВОНАЧАЛНО ПУСНАХМЕ ПОКАНА.ИЗПРАТИХ СИНОВЕТЕ СИ ДА ОТИДАТ ДА Я ВЗЕМАТ.СЛЕД КАТО Я ВЗЕХА И ПРЕМИНАХА УСПЕШНО ГРАНИЦАТА СИРИЯ-ТУРЦИЯ ЗАПОЧНА ГОЛЯМОТО ЧАКАНЕ.ЕДИН МЕСЕЦ ЧАКАХА В ТУРЦИЯ И НАЙ-НАКРАЯ ОТКАЗАХА ДА ИМ ДАДАТ ВИЗА.СИНОВЕТЕ МИ СЕ ВЪРНАХА ТУК А ТЯ И СЪПРУГАТ Й ОТНОВО В СИРИЯ.ТЯ МОЖЕ ДА ДОЙДЕ ТУК БЕЗ ПРОБЛЕМ КАТО ИМИГРАНТ , НО ТАКА НЯМА ДА МОЖЕ НИКОГА ОТНОВО ДА СЕ ВЪРНЕ В РОДИНАТА НИ.МОЛЯ ВИ КАЖЕТЕ НИ КАКВО ТРЯБВА ДА НАПРАВИМ ЧЕ ДЪЩЕРИЧКАТА НИ ДА ДОЙДЕ!БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО!
truci-troci
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 08 Апр 2013, 17:21

Re: Покана за чужденец СИРИЯ

Мнениеот nikiboy » 23 Апр 2013, 22:57

За виза "Д" ли става въпрос?
Те каква виза са искали?

Дъщеря Ви има ли БГ гражданство, постоянно или продължително пребиваване тук?
Реално единия от тях двамата трябва да се закачи за другия, за да получи виза "Д". За това обаче трябва дъщеря ви да има статут в България. От там нататък вече е по-лесно.
Не съм адвокат, a любител на правото !
nikiboy
Потребител
 
Мнения: 983
Регистриран на: 31 Авг 2006, 08:05


Назад към Гражданство


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта


cron