начало
Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса

как е в българия за граждани чужденци без гражданство

Казуси свързани с придобиване, установяване, освобождаване и възстановяване на гражданство. Статут. Визови проблеми.


как е в българия за граждани чужденци без гражданство

Мнениеот vikieva » 25 Окт 2009, 21:59

Бих искала да се запозная с хора които могат да ме посъветват в Отношение на наще докъменти. Тоест: как един чужденец може да вземе на територията , на България български докъменти? Ще разкажа на кратко историята!
От четри години живея с мъж който ,е баща , на децата ми , които , е роден , на територията , на Ислямска Репъблика Иран , но проблема , е , че при раждането maikamy не го , е регистрирала никъде! Дори го изродила стара жена , в къщи. Живял , е , на територията , на Иран около 24 години без нито един докъмент , за самоличност. В момента живеем във Франция и тук той попита след 3 години , за докъменти , защото , на всички иъристи им беше тръдно да обосновят начинът и заявлението по което той трябва да попита във Франция към френските власти , за френски докъменти!
Въпроса ми , е : при положение че живее , с български гражданин няма ли да , е по-лесно да вземе докъменти , на територията , на репъблика България , а и има две деца които носят името my , които той , е признал пред властите на Репъблика Франция , за свои деца има и докъмент ( Акт , за раждане , на децата и френски и български ) , с които да се докаже , че той , е тяхния баща. Бих искала да се запозная , с приятели които познават как , е , в България , за такива хора като моя мъж! Ако някои може да ми отговори и помогни нека ми пише или тук или , на Емейл:eevvaas@abv.bg.
С уважение и предварително благодарение ваша: викиева!
vikieva
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 20 Окт 2009, 20:13

Re: как е в българия за граждани чужденци без гражданство

Мнениеот praktika » 15 Ное 2009, 18:46

Пратете ми съобщение на мейла и мисля, че мога да помогна.
praktika
Младши потребител
 
Мнения: 83
Регистриран на: 08 Сеп 2005, 15:02

Re: как е в българия за граждани чужденци без гражданство

Мнениеот anamariq » 04 Дек 2009, 22:11

Искрено се надявам този казус да е намери своето разрешение и човечеца да е открил верния път и да се снабди с документи за самоличност
''СВЕТЪТ Е ГОЛЯМ И СПАСЕНИЕ ДЕБНЕ ОТ ВСЯКЪДЕ''
anamariq
Младши потребител
 
Мнения: 66
Регистриран на: 26 Авг 2009, 16:53


Назад към Гражданство


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта


cron