начало
Габриел взе мандата за кабинет след безпрецедентно закъснение, преговорите продължават Габриел взе мандата за кабинет след безпрецедентно закъснение, преговорите продължават

Идентичност на имена

Казуси свързани с придобиване, установяване, освобождаване и възстановяване на гражданство. Статут. Визови проблеми.


Идентичност на имена

Мнениеот levit5 » 29 Сеп 2021, 16:17

Завърших инженерство Русия .В дипломата съм записан като Волков.
По паспорт съм Вълков.Всички останали данни са абсолютно еднакви.
Сега от Руския пенсионен фонд искат удостоверение за идентичност на имената.
В общината ми казват че не се водя с две имена и не могат да удостоверят идентичност.
Моля за съвет.Кой освен общината може да удостовери идентичност на имената.
levit5
Младши потребител
 
Мнения: 20
Регистриран на: 21 Яну 2016, 18:43

Re: Идентичност на имена

Мнениеот illyana1990 » 29 Сеп 2021, 17:31

Здравейте. Възможно ли е да помолите от университета, от който Ви е издадена дипломата, да дадат удостоверение/бележка, в която да се впише правилното Ви име и да се запише, че в дипломата има техническа грешка или че това е чисто и просто транслитерация?
illyana1990
Нов потребител
 
Мнения: 7
Регистриран на: 11 Сеп 2010, 12:54

Re: Идентичност на имена

Мнениеот todorst » 07 Окт 2021, 21:28

какво общо има дипломата от съветското ведомство "университет ", като са те записали ВОЛКОВ, защо не си възразил. Сега пък и някакъв ПЕНСИОНЕН фонд. - руски . ама правите ли разлика между СЪВЕТСКИ и РУСКИ ?
Просто те еба..ат На руски вълк е волк. затова и ВЪЛКОВ е станл ВОЛКОВ. Има съдебна процедура и международно право ,има толкова защитници на човешките права от Хелзинки , та чак до Илиянци. Що не ги потърсиш. Създай им работа !
todorst
Потребител
 
Мнения: 621
Регистриран на: 24 Яну 2006, 10:09


Назад към Гражданство


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта


cron