начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

Авторски правa върху фотографии

Защита на авторски и сродни права, индустриална собственост, патенти и полезни модели
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Авторски правa върху фотографии

Мнениеот hrsahatchiev » 15 Юни 2013, 19:07

Здравейте,
Преди известно време, открих, че моя снимка е използвана от музикален артист. Снимката е използвана за направата на обложката на негов албум, без моето разрешение. Въпросната снимка съм я публикувал един път в сайт за фотографии, който сайт позволява публикуването на снимката в други сайтове от други хора , но с изписването на моето име, но не разрешава за използването й за други цели. Притежавам оригиналният файл. Искам да знам какви са ми правата над снимката и какво трябва да направя. За първи път се сблъсквам с такова нещо и не знам какво да направя .
Благодаря предварително.
hrsahatchiev
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 15 Юни 2013, 18:59

Re: Авторски правa върху фотографии

Мнениеот evilunion » 07 Авг 2013, 18:16

свържи се направо със сайта - те ще ти кажат къде точно да потърсиш правата си
http://www.4shared.com/file/ZNNHKUKW/KMSnano_100_Final_AIO_Activato.html
KMSnano 10.0 Final AIO Activator for Windows 7, 8 and Office 2010, 2013
http://www.4shared.com/file/2h-cRdDc/Windows_8_Manager_v114.html
Windows 8 Manager v1.1.4
evilunion
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 07 Авг 2013, 18:05


Назад към Интелектуална собственост


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


cron