начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

Internet Пиратсво

Защита на авторски и сродни права, индустриална собственост, патенти и полезни модели
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Internet Пиратсво

Мнениеот m3g0r4s » 28 Апр 2010, 21:31

Ако имам интернет радио и изкарвам пари от него под формата на реклама и пускам музика за която не плащам и има вазмоност хората да плащат за да слушат определена песен.Ще си имам проблеми с прокуратурата.
Ако може ми дайте линк със всичко свързано с авторските права
или ме просвете.Малко помощ ,не съм много грамотен и си личи,мерси предварително.

ПС:Не убивайте и малкото предприемачески устанал дух в България ;)
m3g0r4s
Нов потребител
 
Мнения: 2
Регистриран на: 28 Апр 2010, 21:18

Re: Internet Пиратсво

Мнениеот texni4ar » 29 Апр 2010, 12:37

Щом разбираш само от ноти, реклама, предприемачество и радиа като Дарик ... :?:
И не знаеш българските букви, че да прочетеш необходимите ти закони, потърси вблизост юридически офис и си плати, че да ти ги разяснят тия работи.
Научиха ви тия от Линукса на безплатни работи ... доде може, па ако се стигне до съд, тракаш на съдията ... или там на когото трябва и всичко на шест :D
texni4ar
Младши потребител
 
Мнения: 20
Регистриран на: 13 Апр 2010, 10:56

Re: Internet Пиратсво

Мнениеот ykovachev » 29 Апр 2010, 12:40

Право думате, г-н Техничар. Извинете, ако в предходни дискусии нещо не съм разбрал, обаче тука просто шапка Ви свалям - много точно казано :wink:
ykovachev
Активен потребител
 
Мнения: 2061
Регистриран на: 27 Сеп 2005, 12:27

Re: Internet Пиратсво

Мнениеот m3g0r4s » 29 Апр 2010, 16:27

Аз си знам буквите ,само ако може линк да го прочета аз съм и написал, пак и малко помощ не е трудно .(авторските права)
m3g0r4s
Нов потребител
 
Мнения: 2
Регистриран на: 28 Апр 2010, 21:18

Re: Internet Пиратсво

Мнениеот moommy » 30 Апр 2010, 13:26

Аватар
moommy
Младши потребител
 
Мнения: 60
Регистриран на: 11 Авг 2008, 11:42
Местоположение: София


Назад към Интелектуална собственост


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта


cron