начало
Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса

Длъжник ЕООД прехвърля всичко на друго дружество



Длъжник ЕООД прехвърля всичко на друго дружество

Мнениеот xarula » 11 Юни 2020, 11:45

Здравейте!
Случаят касае трудово дело!
Имам изпълнителен лист срещу длъжник ЕООД, седалището на който е в София.
Същият, преди наколко месеца е прехвърлил цялото дружество на друго такова- АД, в което има участие на други, пак негова собственост фирми. Тоест, собственик на капитала в дъното е едно и също физическо лице, което преди това е прикрито с фирма, съгласно ТР.

Бих се радвала, ако някой от Вас се включи с мнение какво може да се направи в случая, защото длъжника не разполага вече с нищо, а задължението е над 10000?
Благодаря!
Хубав ден на всички!
xarula
Младши потребител
 
Мнения: 29
Регистриран на: 10 Яну 2018, 12:31

Re: Длъжник ЕООД прехвърля всичко на друго дружество

Мнениеот Melly » 11 Юни 2020, 11:56

xarula написа:Здравейте!
Случаят касае трудово дело!
Имам изпълнителен лист срещу длъжник ЕООД, седалището на който е в София.
Същият, преди наколко месеца е прехвърлил цялото дружество на друго такова- АД, в което има участие на други, пак негова собственост фирми. Тоест, собственик на капитала в дъното е едно и също физическо лице, което преди това е прикрито с фирма, съгласно ТР.

Бих се радвала, ако някой от Вас се включи с мнение какво може да се направи в случая, защото длъжника не разполага вече с нищо, а задължението е над 10000?
Благодаря!
Хубав ден на всички!


И още една тема..., макар проблемът ви да има източник друг юридически факт.
Поради свързаност между налегналите ви проблеми, най-правилната стъпка от ваша страна би била да ангажирате един, единствен адвокат.
Без съдебни зали няма да постигнете търсеният от вас ефект.
"Понякога седя и си мисля...а понякога просто си седя."
http://vbox7.com/play:68f9c028
Аватар
Melly
Старши потребител
 
Мнения: 8003
Регистриран на: 18 Окт 2007, 23:13
Местоположение: гр. София


Назад към Изпълнително и обезпечително производство


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта


cron