начало
Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса

ПРОБЛЕМ С ФИРМА ЗА БЪРЗИ КРЕДИТИ



Re: ПРОБЛЕМ С ФИРМА ЗА БЪРЗИ КРЕДИТИ

Мнениеот ivan_lawyer » 08 Фев 2020, 16:43

Има насилствено плащане, не пропускайте това. Все пак има чудесна монография (те са две общо) на акад. Големинов - "Гражданско правни източници на задължения", "Неоснователно обогатяване", както и - "Давността по съвременното право", тя е на друг автор. Може да се конструира иск - но - може би няма интерес - то - като ти се е случило - вече си дезинтерисиран.

Аз отстранявам елемента на давността тук - остава въпросът за потребителските клаузи, които спокойно може да се разгърнат - в един умерен повествователен стил - сега - аз съм взел решение - вече да не обучавам джедаи, щото - така, обиден съм.
ivan_lawyer
Старши потребител
 
Мнения: 5212
Регистриран на: 25 Мар 2008, 17:46

Re: ПРОБЛЕМ С ФИРМА ЗА БЪРЗИ КРЕДИТИ

Мнениеот kalahan2008 » 10 Фев 2020, 22:11

ivan_lawyer написа:аз съм взел решение - вече да не обучавам джедаи, щото - така, обиден съм.

Учителю Йода, нима някой ученик е минал на Тъмната страна? Или просто е откраднал клиенти?
Адвокат: (INFJ)
https://www.16personalities.com/infj-personality
kalahan2008
Активен потребител
 
Мнения: 4170
Регистриран на: 12 Фев 2008, 10:53

Re: ПРОБЛЕМ С ФИРМА ЗА БЪРЗИ КРЕДИТИ

Мнениеот ivan_lawyer » 11 Фев 2020, 02:18

Разбира, се - обикновен човек съм - никаква Йода не съм, просто обучавам тоз-онзи. Има много магия в правото - например да разплескаш противника си на прозореца на Апелативния съд, пък може и направо на Върховният Касационен съд, пък има и хубава гледка и Вълховният административен съд (почнах да говоря като Валя Гигова).
ivan_lawyer
Старши потребител
 
Мнения: 5212
Регистриран на: 25 Мар 2008, 17:46

Предишна

Назад към Изпълнително и обезпечително производство


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта


cron