начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

ЧСИ ИВАН ЧОЛАКОВ ДЛЪЖНИК ПО ИЗП.ДЕЛО



ЧСИ ИВАН ЧОЛАКОВ ДЛЪЖНИК ПО ИЗП.ДЕЛО

Мнениеот mollov_krasimir » 05 Авг 2018, 12:28

Драги колеги юристи,
ЧСИ Чолаков е длъжник по изпълнително дело и като такъв си показа същността.

На 25.07.2018 год.в 11.00 часа на адрес гр.София,ул. "Хубавка"№13 се състоя знаменателно /историческо/ събитие - извършен бе опис на недвижим имот на длъжника ЧСИ Иван Тодоров Чолаков. Длъжникът не оказа съдействие и не присъства, поради което се наложи ЧСИ,ПОЛИЦИЯ И КЛЮЧАР ДА ВЛЕЗНАТ В ИМОТА ПРИНУДИТЕЛНО.

Длъжникът ЧСИ ЧОЛАКОВ,възможно и АГЕНТ ЧОЛАКОВ показва пример за подражание на всички длъжници,с които ежедневно се сблъсквате Във Вашата работа.

Същият е един от основателите на КЧСИ /по негови думи/!

Същият е бил зам.председател на Съвета на КЧСИ!

Същият е бил председател на Комисиата по професионална етика!

Същият е бил кандидат за Председател на Съвета на КЧСИ на избори 2012 год.,разпращащ до Вас предизборни платформи и обещания!

Същият е "знамето,гордостта.честа и призванието" на КЧСИ!

Същият е "ЧЕСТТА НА ПАГОНА" /пагонът е получен в Симеоновската Магнаурска школа,и не иска да го сваля/.

Същият е длъжник от около 5 месеца с дълг около 100 000 лева и не е платил нито стотинка.

Същият е "благ и смирен" длъжник,отправящ заплахи и проклятия към кредиторите си.

Същият е изпразнил всичките си банкови сметки,открити в 6 банки,включително специалните сметки на ЧСИ за такси по ТТРЗЧСИ.

Същият с брачен договор отчуждава 2 недвижими имота и два автомобила "Волво" с любезното съдействие на ЧСИ Радост Горанова -Чолакова! Семейството ЧСИ ЧОЛАКОВИ са ответници по отменителен иск по гр.д.№6086/2018 год. по описа на СГС с предмет обявяване за относително недействителен сключен брачен договор-иск с правно основание чл.135 ЗЗД.

Считам,че следва всички да засвидетелствате Вашето преклонение пред МОРАЛНИЯ ПОДВИГ НА ЧСИ ЧОЛАКОВ!

БРАВО ВАНКО! ЕВАЛЛА ВАНКО!


Предстои публична продан на имот на ЧСИ Иван Чолаков и в гр.Якоруда.


Някога през 2012 год. колегите му ЧСИ не оцениха достойния кандидат Иван Чолаков за председател на Съвета на КЧСИ! Той се разстрои,разсърди Ви се и тръгна да прави схеми с неистински записи на заповед,неистински завещания и т.н./по изнесени данни по БТВ и медии/.
mollov_krasimir
Младши потребител
 
Мнения: 14
Регистриран на: 04 Авг 2018, 13:30

Re: ЧСИ ИВАН ЧОЛАКОВ ДЛЪЖНИК ПО ИЗП.ДЕЛО

Мнениеот ivan_lawyer » 05 Авг 2018, 12:44

Върнете си думите назад.

Значи това са махленски приказки. Чолаков го знам от 2006 година, като съвестен - повтарям - съвестен - преповтарям - дисциплинаран Държавен съдебен изпълнител.

Имате права на жалба, имате процесуални права, какви са тези кампании по Лекс и Кекс, това е какво е това - ми не знам и аз.
Чолаков има спънатост в професионален план, която не му е пречка, като стар кадровик му поставям 6-ца от 6-то балната система.

Това му е попрището, за това и са му правомощията - има имунитет, чакайте малко, утре и на мен като на адвокат ще ми вземете имунитета.

Със жалби. Чрез жалби.
ivan_lawyer
Старши потребител
 
Мнения: 5212
Регистриран на: 25 Мар 2008, 17:46


Назад към Изпълнително и обезпечително производство


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 19 госта


cron