начало
Районен съдия става зам.-министър на икономиката Районен съдия става зам.-министър на икономиката

Изпълнителен лист и ЧСИ



Изпълнителен лист и ЧСИ

Мнениеот speedy_tm » 25 Сеп 2015, 15:01

Здравейте,
През 2008 година имам взети на изплащане вещи от Джет Кредит, но през 2010г претърпях операция - трансплантация на черен дроб и доста време бях извън релси както се казва ( през 2011 бях с трайно увреждане 90% 1ва група и бях освидетелстван от ТЕЛК както и съм до момента), получавахме обаждания от джет кредит и правихме вноски. Сумата която взехме е 800лв + 160лв лихвата, бяхме платили около 200-250лв преди да се разболея и след това още 350лв на 4-5 пъти след разговор с джет кредит ( те бяха уведомени за състоянието ми) - близо 600лв имахме погасени, лошото е че пазим бележки само за 350лв. но се надявам да мога да направя извлечение от банката с която работят мисля че беше Ситибанк. Та през периода когато сме плащали каде по 50лв каде по 100лв, джеткредит ме осъдили (незнан дали така е вярно да се изкажа, но ще прикача документи) и имам изпълнителен лист с дата 31,10,2011г от РС Бургас за което аз и идея си нямам а имаме правени вноски през нея година както и през следващата 2012 и нито от джеткредит са ни казали нито някво съобщение сме получили. Както и да е през февруари 2015г до вкъщи дойде някъв човек каза си имената и ми връчи плик и се разписах че съм го получил - мислех си че е куриер, след като го отворих видях че това е от ЧСИ Таня Маджарова - покана за изпълнение с номер изпълнително дело и изходящ номер от дата 26,11,2014г и тем подобни в прикачените фаилове ще го видите, че дължа едни 2200лв на джеткредит. Проблема е че не съм спазил срока от 14 дни които наскоро видях че съм имал, месец май разбрах че ми е запорирала сметки. Във въпросните документи се вижда че ми се изисква сума около 800лв главница - а аз имам документи за 350лв и евентуално още 200-250 от банка които се надявам да извадя. Все още не съм ходил при ЧСИ, изпуснал съм всички срокове, единствено се надявам на давност или нещо от рода, дайте съвет какво да правя. Пенсията която получавам е 123.04лв, водя се на работа във фирмата на баща ми само заради осигуровките. Има ли някакъв начин да се върне делото или нямам идея просто четох из форума и разбрах че винаги има вратички и има доста кадърни хора тук.
Има ли начин да се намали вземането защото един вид от 300-400лв които е трябвало да платя (ако съм можел) сега трябва да плащам 2200лв.

http://speedytm.snimka.bg/other/jetcredit.880614.36074525 - поканата от ЧСИ, изпълнителен лист РС Бъргас, бележки с дати от банката които имаме


Благодаря Ви предварително
speedy_tm
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 25 Сеп 2015, 14:30

Назад към Изпълнително и обезпечително производство


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 20 госта


cron