начало
Ивайло Цветков-Нойзи се споразумя да не влиза в затвора Ивайло Цветков-Нойзи се споразумя да не влиза в затвора

Инвестиция в сметище(ВЕИ)

Дискусии и казуси в областта на административното право и процес
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Инвестиция в сметище(ВЕИ)

Мнениеот mralexander » 28 Мар 2021, 21:24

Здравейте, надявам се да сте добре в тези времена.

Ще започна с това, че не съм с висока правна грамотност. Моля да ме извините, ако има неточности, това е причината и да напиша темата.

Проявявам интерес да инвестирам в държавно сметище за не опасни битови отпадъци(ВЕИ).

Какъв трябва да е процеса свързан с инвестиции в държавно сметище за не опасни битови отпадъци?
Има ли такъв вид специалисти които се занимават с това? адвокат/консултант?
От скромното проучване което направих, оставям с впечатление, че сметищата са общински, но са на концесия, концесионера пречи ли ?
Съответно към коя администрация трябва да се обърна, министерство на околната среда и водите, кмета на съответната община, областен управител ?

Разбира се съм отворен и за консултантска среща, срещу заплащане естествено

Благодаря.
mralexander
Нов потребител
 
Мнения: 3
Регистриран на: 29 Авг 2020, 13:33

Re: Инвестиция в сметище(ВЕИ)

Мнениеот jhoro » 28 Мар 2021, 22:32

Здравейте!
„Първа спирка“ - местната Регионална инспекция по околната среда и водите (РИОСВ).
За после - там ще ви обяснят!
Всички публикации, свързани с този профил, са плод на вашата фантазия!
Интернет не съществува!
jhoro
Активен потребител
 
Мнения: 2230
Регистриран на: 05 Окт 2006, 11:58


Назад към Административно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


cron