начало
ИТН върна и третия мандат. Президентът започва срещи с възможните служебни премиери ИТН върна и третия мандат. Президентът започва срещи с възможните служебни премиери

Искам да съдя КАТ

Дискусии и казуси в областта на административното право и процес
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Искам да съдя КАТ

Мнениеот pepipepinho » 23 Фев 2018, 21:39

Здравейте, имам следния казус: Преди един месец синът ми бе хванат с 0,8 промила т.е. виновен. Няма спор. Но, автомобилът ми е застрахован с пълно Автокаско, Гражданска отговорност, има винетка. Та въпросът мие за 6 месеца не мога да използвам автомобила, но съм изхарчил пари за каско, винетка, гражданска отговорност, т.е. не мога да използвам колата. Въпросът мие мога ли да съдя милиционерите от КАТ за пропуснати ползи
pepipepinho
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 23 Фев 2018, 21:32

Re: Искам да съдя КАТ

Мнениеот kolegat » 23 Фев 2018, 22:22

За алкохол над допустимото автомобилът се дерегистрира само когато водачът нарушител е негов собственик. Кой е собственик на автомобила в случая ?
kolegat
Потребител
 
Мнения: 375
Регистриран на: 01 Юни 2011, 15:24


Назад към Административно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 26 госта


cron