начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

Злоупотреба с лични данни ПОМОЩ

Дискусии и казуси в областта на административното право и процес
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Злоупотреба с лични данни ПОМОЩ

Мнениеот sinead » 25 Мар 2016, 22:26

Здравейте,
имам следния проблем, изтеглен е кредит от 1500лв без моето знание, днес разбрах и даже имам пресрочено плащане, лошото е че даже и не зная от кой бърз кредит е изтеглен, разбрах кое е лицето тъй като ме предопредиха да внимавам с нея тъй като 2 момичета които са работили преди също са с кредити, но прекалено късно, кредита е бил вече изтеглен, колегата ми е с 2500лв кредит а майка му с 2000лв отново потърпевши от същото лице. Каква е процедурата да изпращаме ли заявление до БНБ да разберем от къде е кредита или да подаваме жалба в прокуратурата?
sinead
Нов потребител
 
Мнения: 7
Регистриран на: 17 Юли 2011, 02:42

Назад към Административно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 27 госта


cron