начало
Районен съдия става зам.-министър на икономиката Районен съдия става зам.-министър на икономиката

Обжалват ли се решения на административен съд принципно ?

Дискусии и казуси в областта на административното право и процес
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Обжалват ли се решения на административен съд принципно ?

Мнениеот chinchilla » 20 Дек 2014, 14:57

Да попитам като практика как стои въпросът. Когато излезе решение от Админ съд, обикновенно то обжалвано ли е от ответника ?
Защо питам..... Първо да се похваля спечелих си делото срещу кат ( поредното ) и ми отмениха заповед 171 здвп.
Решението излезе преди седмица и, от тук произлиза въпросът ми обикновенно КАТ обжалва ли такива решения , или не. Да знам за какво да се подготвя

Също да попитам за СРС има ли как онлайн по имената да търся за решения по АХ-та ?
snooker, chinchillas, STARGATE & Alfa Romeo
Аватар
chinchilla
Потребител
 
Мнения: 338
Регистриран на: 16 Юли 2011, 21:34

Re: Обжалват ли се решения на административен съд принципно

Мнениеот chinchilla » 10 Яну 2015, 17:05

Така, вече решението е в сила и заверено.
От тук произлиза следващото ми питане, или по- скоро предложение

Ще заведа искова молба срещу държавата за незаконното отнемане на сумпс. Търся адвокат да напише исковата молба и да води делото.
Предложенията за плащане са ми 60% - на 40% от спечелената сума .
Ако на някой му се занимава, моля да ми напише мейл на transferr@abv.bg
snooker, chinchillas, STARGATE & Alfa Romeo
Аватар
chinchilla
Потребител
 
Мнения: 338
Регистриран на: 16 Юли 2011, 21:34


Назад към Административно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot] и 25 госта


cron