начало
Ивайло Цветков-Нойзи се споразумя да не влиза в затвора Ивайло Цветков-Нойзи се споразумя да не влиза в затвора

Моля за малко помощ отностно Ипотечен кредит ...

Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Моля за малко помощ отностно Ипотечен кредит ...

Мнениеот danielrs1988 » 02 Мар 2015, 13:06

През 2014 станах втори кредитоискател за ипотечен кредит. Бившата ми приятелка е титуляр на кредита . Въпроса ми е дали мога да се оттегля като кредитоискател и ако да каква е процедурата
danielrs1988
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 02 Мар 2015, 12:58

Re: Моля за малко помощ отностно Ипотечен кредит ...

Мнениеот Melly » 02 Мар 2015, 14:06

danielrs1988 написа:През 2014 станах втори кредитоискател за ипотечен кредит. Бившата ми приятелка е титуляр на кредита . Въпроса ми е дали мога да се оттегля като кредитоискател и ако да каква е процедурата

НЕ.
Мисли се предварително, а не задварително. :idea:
Дори и да отправите такова искане към Банката, дълбоко се съмнявам, че ще получите положителен отговор от нея.
"Понякога седя и си мисля...а понякога просто си седя."
http://vbox7.com/play:68f9c028
Аватар
Melly
Старши потребител
 
Мнения: 8003
Регистриран на: 18 Окт 2007, 23:13
Местоположение: гр. София

Re: Моля за малко помощ отностно Ипотечен кредит ...

Мнениеот m_polly » 27 Май 2015, 12:04

Здравейте ,
по принцип и по закон не е невъзможно, въпрос на договорка с Банката. Колегата правилно е посочил, че вероятно Банката няма да се съгласи, но можете да предложите на Банката друго лице да ви земести в дълга.
m_polly
Потребител
 
Мнения: 130
Регистриран на: 11 Авг 2006, 01:18
Местоположение: София, България


Назад към Ипотека


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


cron