начало
Депутат от ДПС е осъден за подкуп и търговия с влияние Депутат от ДПС е осъден за подкуп и търговия с влияние

Ако не спазя точка от договор

Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Ако не спазя точка от договор

Мнениеот ani_78 » 20 Авг 2014, 15:29

Здравейте ,
Моля за съвет :
В договор за ипотечен кредит пише :
при предсрочно погасяване на кредита , кредитополучателя е длъжен 10 дни преди постъпване на парите по сметката , да уведоми Банката .
Та въпроса ми е : Ако не уведомя Банката и погася кредита , какви могат да бъдат последствията за мен - в случай , че ме съдят ?

Благодаря Ви предварително !
ani_78
Младши потребител
 
Мнения: 30
Регистриран на: 21 Юли 2014, 12:03

Re: Ако не спазя точка от договор

Мнениеот ilian_todorov » 23 Авг 2014, 13:14

ani_78 написа:Здравейте ,
Моля за съвет :
В договор за ипотечен кредит пише :
при предсрочно погасяване на кредита , кредитополучателя е длъжен 10 дни преди постъпване на парите по сметката , да уведоми Банката .
Та въпроса ми е : Ако не уведомя Банката и погася кредита , какви могат да бъдат последствията за мен - в случай , че ме съдят ?

Благодаря Ви предварително !

Щом няма описана неустойка, не могат да претендират за вреди, освен ако не ги докажат.
ilian_todorov
Активен потребител
 
Мнения: 1345
Регистриран на: 08 Юни 2013, 13:34

Re: Ако не спазя точка от договор

Мнениеот ani_78 » 23 Авг 2014, 17:22

Благодаря !
ani_78
Младши потребител
 
Мнения: 30
Регистриран на: 21 Юли 2014, 12:03

Re: Ако не спазя точка от договор

Мнениеот valqilieva6565 » 07 Мар 2018, 02:29

Това е за тези, които склщчват договорите ли или за тези, които ги пишат, защото аз си закупих пакет от една измамна фирма, която си прехвърли всички "ползи" към другите си фирми с цел да прикрият измамата си, да има и такива, а фирмата е CHECK AND PAY, дъщерните или главните, честно казано все още съм объркана за WARNING TRADING И BROKER DEFENSE
valqilieva6565
Нов потребител
 
Мнения: 2
Регистриран на: 07 Мар 2018, 01:34


Назад към Ипотека


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


cron