начало
Живко Коцев вече е обвиняем по делото за корупция в митниците Живко Коцев вече е обвиняем по делото за корупция в митниците

Делба на ипотекирано жилище

Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Делба на ипотекирано жилище

Мнениеот topalska1 » 05 Яну 2012, 16:19

Здравейте,
казуса е следният:
Общ имот е заложен от бившия ми съпруг на фирмата му /ЕООД/, не го изплаща и е обявен на публична продан. ЧСИ ми обясни, че от мен пари не се търсят/това все пак ме успокоява/, проблема е следният, този човек успя да ми вземи всичко, тази къща след като се продаде то е ясно аз пия студена вода. Питам как става така, че той е длъжник на банки, НАП, НОИ, и няма сила да го спре? С цялата си наглост успя да вземе на любовницата си апартамент на нейно име. Аз гледам дете на сестра му и сме под наем, той не поема никаква отговорност. АЗ ПРАВА ИМАМ ЛИ?
topalska1
Младши потребител
 
Мнения: 20
Регистриран на: 25 Май 2011, 18:45

Назад към Ипотека


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта


cron