начало
ИТН върна и третия мандат. Президентът започва срещи с възможните служебни премиери ИТН върна и третия мандат. Президентът започва срещи с възможните служебни премиери

Съмнителна ипотека

Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Съмнителна ипотека

Мнениеот filisami » 07 Яну 2011, 15:22

Здравейте,
Имам много чуденки около ипотеката на мой апартамент. Ипотеката е от 2006г.,направена без моето знание само с пълномощно от фирмата ,което към тогавашния момент беше издадено на управителя на фирмата. Аз бях собственик. Ипотекирал е апартамента срещу паричен заем. На ипотеката навсякъде са само неговите подписи. Как нотариуската е направила зделката без мое знание и присъствие и имам ли шанс да си върна имота. Човекът който тогава е дал пари срещу ипотеката вече не е между живите и сега брат му постоянно ме притеснява. Имам ли шансове да си спася имота?
Извинете ме ако не съм се изразила правилно.
filisami
Нов потребител
 
Мнения: 3
Регистриран на: 07 Яну 2011, 15:14

Re: Съмнителна ипотека

Мнениеот fighter » 07 Яну 2011, 15:40

Защо не уточните малко фактите. Апартамента собственост на Вас като физическо лице ли е? и т.н.
fighter
Потребител
 
Мнения: 170
Регистриран на: 09 Авг 2006, 17:46
Местоположение: София

Re: Съмнителна ипотека

Мнениеот sunrise » 07 Яну 2011, 16:04

Вижте има ли в НА посочено решение на собственика на капитала, плюс това ,което пита колегата.
sunrise
Активен потребител
 
Мнения: 3621
Регистриран на: 04 Юни 2007, 14:34

Re: Съмнителна ипотека

Мнениеот filisami » 07 Яну 2011, 22:29

Да, апартамента е моя собственост придобит 2000г. като физическо лице. Мисля, че тъй като пълномощното ми е издадено да ме подписва само по въпроси свързани с фирмените дела, как нотариуската го е приела при подписването на ипотеката. Мога ли ако отида директо при нея да искам да обяви ипотеката за невалидна? Ще ми е нужен ли адвокат?
filisami
Нов потребител
 
Мнения: 3
Регистриран на: 07 Яну 2011, 15:14

Re: Съмнителна ипотека

Мнениеот sunshine_75 » 08 Яну 2011, 10:18

ЗАДЪЛЖИТЕЛНО Ви е необходим адвокат - при това, не в бъдеще време, а още сега. Съберете всички документи за имота, а също и фирмените и направете незабавна консултация.
sunshine_75
Потребител
 
Мнения: 821
Регистриран на: 13 Окт 2004, 09:36

Re: Съмнителна ипотека

Мнениеот rama » 08 Яну 2011, 12:21

Необходимо е и самото пълномощно.
rama
Потребител
 
Мнения: 171
Регистриран на: 25 Сеп 2004, 14:03

Re: Съмнителна ипотека

Мнениеот fighter » 10 Яну 2011, 11:06

А каква е фирмата и въпросния още ли е управител? Къде са парите?
fighter
Потребител
 
Мнения: 170
Регистриран на: 09 Авг 2006, 17:46
Местоположение: София

Re: Съмнителна ипотека

Мнениеот filisami » 10 Яну 2011, 13:24

За съжаление въпросното пълномощно немога да го открия, парите отдавна са усвоени не от мен естествено. Ще предприема незабавни мерки, благодаря ви за съдействието. Ако имам въпроси пак ще питам.
filisami
Нов потребител
 
Мнения: 3
Регистриран на: 07 Яну 2011, 15:14


Назад към Ипотека


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта


cron