начало
Адвокатите ще се вписват в нов регистър, ако искат да продължат „по занятие“ да се занимават с фирмена регистрация Адвокатите ще се вписват в нов регистър, ако искат да продължат „по занятие“ да се занимават с фирмена регистрация

заличаване на ипотека - срокове ?

Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


заличаване на ипотека - срокове ?

Мнениеот kraska2 » 12 Май 2008, 12:49

Здравейте , днес погасих един ипотечен кредит от миналата година и банката ми казва че по някакъв закон трябвало до 2 седмици да я заличим при нотариус ипотеката. Аз не искам засега да го правя. Има ли такова нещо или...
Благодаря предварително.
kraska2
Нов потребител
 
Мнения: 5
Регистриран на: 12 Май 2008, 12:45

Мнениеот REVOLUTION » 12 Май 2008, 12:51

А защо не иксате , много ми е чудно? :shock:
REVOLUTION
Активен потребител
 
Мнения: 4455
Регистриран на: 25 Сеп 2007, 11:26
Местоположение: гр.Пловдив

Мнениеот kraska2 » 12 Май 2008, 13:36

:lol: Сключването на нов договор е егати и комисионните и нотариални такси всякакви. Не, мерси. А по отношение на всички измами с имоти ще им е по-трудно да го продадат с тежест, а и сега нямам пари и време за нотариуси, да не говорим 4е след 10год. няква давност минава разбрах, така мисля за момента, просто не бързам а ме учуди този срок от 2 седмици. Все пак някой знае ли имат ли право да ме притиска банката?
kraska2
Нов потребител
 
Мнения: 5
Регистриран на: 12 Май 2008, 12:45

Мнениеот hasplu » 12 Май 2008, 13:54

олеле боже :shock: :shock: :shock: :shock: някой чул, че друг разбрал, че трети знае...ами чакайте си 10 години да мине някаква си давност, тогава ще се разбере и каква е :D :D :D
Аватар
hasplu
Потребител
 
Мнения: 486
Регистриран на: 06 Фев 2002, 12:42

Мнениеот kraska2 » 12 Май 2008, 14:40

Това "егати" е за комисионни при нов кредит го казвам!!! Доссега 2 кредита за 2 години ипотечни съм взел и мерси ..
Въпроса ми е имат ли право да ме задължават по закон да я заличавам, а не искам мнения да я заличавам ли или не, сам си правя сметка за това. Благодаряв за разбирането.
kraska2
Нов потребител
 
Мнения: 5
Регистриран на: 12 Май 2008, 12:45

Мнениеот kraska2 » 13 Май 2008, 08:33

Много благодаря за безплатния отговор. Търсих в Аписа, но това не го намерих, явно нямам много опит с търсенето :)." от искането на клиента " Значи когато аз реша да я залича. Благодаря още веднъж. :)
kraska2
Нов потребител
 
Мнения: 5
Регистриран на: 12 Май 2008, 12:45

Мнениеот punisher » 13 Май 2008, 09:44

Търсих в Аписа, но това не го намерих

Не всичко е в Аписа.Трябват и знания.
А и не стига,че колегите ви дават мнение,ами и сте груб.
punisher
Потребител
 
Мнения: 576
Регистриран на: 14 Яну 2008, 18:01
Местоположение: Пловдив

Мнениеот kraska2 » 13 Май 2008, 10:25

Абе ти нормален ли си. Аз му благодаря начовека, пък ти груб съм бил .Вече го намерих в Аписа. От къде мислиш е копирано (апис, сиела и т.н. ). Едва ли има адвокат да знае абсолютно всички закони точка по точка, но знае къде да ги търси!
Айде със здраве.
kraska2
Нов потребител
 
Мнения: 5
Регистриран на: 12 Май 2008, 12:45

Мнениеот bebitor » 13 Май 2008, 11:38

Писано е: "Не хвърляйте бисера на свинете"
Народна мъдрост: "На простия човек нито можеш да му дадеш, нито да му вземеш."
С търсачката е полезен инструмент, но с нея юрист не се става.
Банката ще заличи ипотеката, когато си поиска- агр. 179 ал.3 ЗЗД (сам си го намери) и фантастичните ти илюзии ще се разбият.
Rara avis in terris
Аватар
bebitor
Активен потребител
 
Мнения: 1851
Регистриран на: 28 Мар 2007, 18:36
Местоположение: Пловдив, Русе


Назад към Ипотека


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта


cron