начало
Прокурорите по делото срещу Нотариуса разказват на кадровиците за схемите му Прокурорите по делото срещу Нотариуса разказват на кадровиците за схемите му

Проект на Наредба- "право" само РЕДОВНА ФОРМА на обучение

Дискусии и предложения по проекти за закони


Re: Проект на Наредба- "право" само РЕДОВНА ФОРМА на обучени

Мнениеот svettoslav » 01 Ное 2016, 23:54

teogeo написа:
Кой пуска с двойки?
Говоря общо. Ако има някой ВУЗ, който се компрометира, това е друг въпрос.
Нещо, което доста ме съмнява. Частни случаи много, но каква е тая специалност "анестезиология " ?
Това е след като завършиш, приятел.
Няма подобни филми при кандидат -студентите по медицина, фармация и дентална медицина, сходно с тези по право.
Там с тройка не се влиза.
Тук критерия за влизане е много висок. На запад е обратното -по - ниска летва за прием по медицина, но голяма част отпадат поради изключително....

http://m.standartnews.com/balgariya-obrazovanie/meditsi_uchat_i_bez_izpit-259154.html

http://health.bg/19495/ot-pechata-priemat-s-trojki-lekari-v-plovdiv


Нищо смущаващо не виждам.
Напротив. Това само потвърждава казаното от мен и обществено известното и неприемливо за правното образование.
Тия работи,както се вижда, касаят специализация, което не знам какво общо има с кандидат -студентски изпити и ежегодното от 25 г насам приемане на по стотици с тройки и стотици с четворки не само от кандидат студентски изпити, ами тройки и от дипломата(за кандидат юристи иде реч ).
Що се отнася до втория линк, то ако случайно си го чел, информацията, ако е вярна, само доказва колко сложни са кандидатските изпити за медици.
Причината за тези тройки (при това -не масово и само ПРИ МОМЧЕТАТА ),е именно много трудния приемен изпит! А не нещо друго.
Ясно се казва какъв е балът (общия ).Изключително висок -26 нагоре. А момичетата с две петици не могат да влязат.
В няколко юридически факултета могат да влязат и две магарета от поляната, ако имат диплома за средно. С бал 15.

Нерде Ямбул, нерде Стамбул! ?!
svettoslav
Активен потребител
 
Мнения: 3901
Регистриран на: 07 Апр 2009, 07:11

Re: Проект на Наредба- "право" само РЕДОВНА ФОРМА на обучени

Мнениеот novae1 » 22 Ное 2016, 17:06

Светославчо,
Че съм пропуснал Хитлер не е чак толков :lol: а за оплакване, ама виж, че пропуснах да споделя нещо за менопаузата на жена ти. :oops:
novae1
Младши потребител
 
Мнения: 23
Регистриран на: 31 Окт 2016, 22:24

Re: Проект на Наредба- "право" само РЕДОВНА ФОРМА на обучени

Мнениеот svettoslav » 23 Ное 2016, 02:28

novae1 написа:Светославчо,
Че съм пропуснал Хитлер не е чак толков :lol: а за оплакване, ама виж, че пропуснах да споделя нещо за менопаузата на жена ти. :oops:


Искаш да кажеш на леля ти :lol:
Ако не е над 70, ще се включа и аз в оргията.
svettoslav
Активен потребител
 
Мнения: 3901
Регистриран на: 07 Апр 2009, 07:11

Предишна

Назад към Обсъждане на законопроекти


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


cron