начало
Съдия от ВАС става зам.-министър на правосъдието Съдия от ВАС става зам.-министър на правосъдието

ЗДвП

Дискусии и предложения по проекти за закони


Мнениеот iwanow » 20 Ное 2007, 01:20

министър Петканов в петък каза : Няма такова изискване на закон ...., е някой би написъл след време и тогава ще се появи щастливеца.
iwanow
Потребител
 
Мнения: 114
Регистриран на: 17 Юни 2007, 10:08

Мнениеот Sarkis_999 » 20 Ное 2007, 04:57

iwanow написа:министър Петканов в петък каза : Няма такова изискване на закон ...., е някой би написъл след време и тогава ще се появи щастливеца.


И аз съм съгласен с твоето мнение ,затов и наградата е твърде щедра.Но тогава как да си обясним следните писания в медийте :

1. http://dnes.dir.bg/2007/10/30/news2268275.html
2. http://news.ibox.bg/news/id_788453420

п.п Вижте коментарите. Аз също съм съгласен ,че между изтъркани гуми и "зимни гуми"(каквото и да значи това ) не се прави разлика или по -точно двете неща нарочно се слагат едно до друго, за да се заблудят хора . А именно - посочва се някакво изискване за зимни гуми (което е пожелание за сега ) и до него се слага санкцията ,която се предвижда за изтъркани гуми .

Извод : Това поставя няколко въпроса :

1 Свободна ли е българската журналистика?
2 Кой е поръчителят ,който определя какво да говорят медийте?
3.Ние държава от Втория свят ли сме или вече сме държава от Третия?

п.п От неофициален източник знам ,че дори са писани актове ,обаче интересното е ,че в тези актове не е било посочено основанието в закона ,което е нарушено ,демек няма посочен член в акта. :))) Баси цирка .
Sarkis_999
Потребител
 
Мнения: 180
Регистриран на: 11 Май 2007, 04:27
Местоположение: Пловдив

Мнениеот Sarkis_999 » 20 Ное 2007, 05:47

Ето две мнения които са противоположни ,но с които съм на 100 % съгласен :

1.Крум (30.10.2007 г. | 08:33ч.)
Говедото-комунист, не следи закона, а според налудничавите си идеи, които винаги опират до репресия. Говедото в случая е пикаещия във фонтаните-Румен ПЕТКОВ



2.Pipi (30.10.2007 г. | 08:55ч.)
Я да не философствате, а да си купите ”Гудиар” - не ви трябват вериги, 4X4 и т.н. Омръзна ми да треперя дали някой ............. няма да поднесе и да се забие в мен или пък да го чакам да буксува, само защото си е спестил пари за зимни гуми. Трябва глобата да е 200лв! Съветвам всички шофьори да си носят последната версия на закона за движение по пътищата в жабката и като изхвърчат в някоя канавка или пък недай си боже някъде другаде, да има какво да четат докато ги изравят!
Sarkis_999
Потребител
 
Мнения: 180
Регистриран на: 11 Май 2007, 04:27
Местоположение: Пловдив

Предишна

Назад към Обсъждане на законопроекти


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


cron