начало
Трима депутати с писма „иди ми, дойди ми“ до Конституционния съд Трима депутати с писма „иди ми, дойди ми“ до Конституционния съд

Промени в Закона за правната помощ

Дискусии и предложения по проекти за закони


Мнениеот alissa » 20 Юли 2007, 16:56

kasidi, kasidi - твоите разсъждения са си твое право. И ако за теб да работиш безплатно е въпрос на чест / :shock: - мога да го разбера, ако отскоро си адвокат и създаваш име / за мен и колегите, които са отделяли време, нерви и немалко квалифициран труд не е така. Ще допълня още, че предложението ти за държавни адвокати е в противоречие на редица правни норми и действащи закони, лично аз го смятам за неразумно.
И бързам да зарадвам колегите за които има значение / които не се интересува от пари- да не чете/.
Бюрото наистина започна плащания, да не са както бяха преди, в смисъл спира се данък. Аз имам платен един отчет / последното плащане беше през м. март/ - сумата е разумна, отговаря на Наредбата, обаче от нея са извадени 35% НПР, а остатътък е обложен с 15 % по ЗДФЛ /чл.43/. Това е, проверявайте си сметките.
И почерпете хората, които обичате!
alissa
Потребител
 
Мнения: 257
Регистриран на: 07 Фев 2007, 22:50
Местоположение: София

Мнениеот simba » 20 Юли 2007, 20:29

Колеги наистина Бюрото реши че трябва най- накрая да изпълни и това свое задължение. Днес си проверих сметката - и с голямо учудване видях, че са ми превели някакви си 108 лв. Просто прекрасно. Да не смятат, че по-този начин ще ни замажат очите за през лятото. Те взимат заплата и хич не се притесняват, че трябва да ходият на почивка. И какви са тези нови измислици - да спират данък. Защо тогава попълваме тези декларации всеки път дали надвишаваме или не облагаемия минимум?
simba
Младши потребител
 
Мнения: 73
Регистриран на: 22 Фев 2006, 21:16

Предишна

Назад към Обсъждане на законопроекти


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта


cron