начало
Адвокатите ще се вписват в нов регистър, ако искат да продължат „по занятие“ да се занимават с фирмена регистрация Адвокатите ще се вписват в нов регистър, ако искат да продължат „по занятие“ да се занимават с фирмена регистрация

Чаканите промени в ЗСВ за уреждане на изпита на съдебните ка

Дискусии и предложения по проекти за закони


Re: ПРОПУСНАТИ ПОЛЗИ

Мнениеот els » 23 Юни 2003, 16:03

А ти как им писа - на e-mail ли или не? Аз съм готова да пиша където и да е, само да стане нещо!
els
Младши потребител
 
Мнения: 35
Регистриран на: 20 Юни 2003, 08:23

Re: ПРОПУСНАТИ ПОЛЗИ

Мнениеот ДНВ » 24 Юни 2003, 10:40

Da na e-mail. Ot oficialnata stranica na NS ima link "obratna wryzka"
ДНВ
 

Re: Чаканите промени в ЗСВ за уреждане на изпита на съдебнит

Мнениеот ДНВ » 24 Юни 2003, 16:30

izpratih telefona si na adresa vi. poluchihte li go? Ako ne - pishete mi vie na vakarelska@yahoo.com
ДНВ
 

Re: Чаканите промени в ЗСВ за уреждане на изпита на съдебнит

Мнениеот ДНВ » 26 Юни 2003, 10:47

Колеги бихте ли подкрепили едно отворено писмо до всички институции и до медиите? Тези дни ще го публикуваме тук и се надяваме да го видят повече хора и да подкрепят идеята, защото все нещо трябва да се направи. Досегашните срещи, обаждания и e-mail-и не свършиха работа, a времето си тече... Според мен е крайно време да се обърнем към медиите и докато не закиснем на главата на институциите (в буквалния смисъл пред сградите им), няма да се оправят нещата. Спомняте ли си какво стана, когато за последния изпит не пратиха прокурор? Стотиците стажанти бяха задръстили МП и никой не можеше, едва ли не, нито да влезе, нито да излезе и притиснати, пратиха прокурор и проведоха изпита. Ако не направим нещо подобно пред някоя от институциите няма да има изпит скоро. Ако сте съгласни да се включите в ефективни действия или в отвореното писмо моля пишете ми на адрес vakarelska@yahoo.com
ДНВ
 

Предишна

Назад към Обсъждане на законопроекти


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 19 госта


cron