начало
Габриел взе мандата за кабинет след безпрецедентно закъснение, преговорите продължават Габриел взе мандата за кабинет след безпрецедентно закъснение, преговорите продължават

Mеждуправителствено заседание между Израел и България



Mеждуправителствено заседание между Израел и България

Мнениеот direktno » 11 Сеп 2012, 00:15

...Ще започна издалеко, защото тук ме доведе извечно доказаната дедукция (по Шерлок Холмс почти) или може би собствената ми неспособност да улавям подходящи раздели по форумите.
Та днес реших покрай новината за поредно съвОкупно междуправителствено заседание между "отборите" на Израел (домакини) и България (гости) да издиря нейде малко повече информация за това що е то "Споразумение между министерствата на външните работи за доходоносна дейност на членове на семейството на член на дипломатическа мисия или консулско председателство". Къде другаде, ако не тук (поне що се отнася до българоезична информация по въпроса) мога да си попрося някой да ми сведе поне мостричка някаква на каквото и да е такова споразумение между каквито и да е национални гарнитури или в най-добрия случай да зачета нещо наготово. Но не виждам раздел "Международно право", нежели някоя сгодна подкатегорийка... Или ме лъжат нещо двата диоптъра, на носа ми окачени?
Послепис. Даже настоящата тема за нови подкатегории (а не за нови раздели) ме поставя под дулото на модераторите за кофти съотношение тема-пост-спам, но що да правя, кажете?!
Последна промяна direktno на 11 Сеп 2012, 09:19, променена общо 1 път
direktno
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 10 Сеп 2012, 23:55

Re: междуправителствено заседание между Израел и България

Мнениеот kostadin_yordanov » 11 Сеп 2012, 09:07

В медиите като цяло сякаш има затъмнение за това междуправителствено заседание. Няма преки репортажи, вчера сутрин, преди да заминат, никой не излезе да обясни целесъобразността от всички споразумения, които щели да подписват, с какви позиции отива България и т.н. А ако все пак се отрази нещо, то е по-скоро за хотела, в който щял да преспи Борисов, джаз-концерта на несъществуващата група „The Bulchemists“, която слушали вчера при коктейла, което явно е важно да се отбележи и според Николай Младенов -- http://twitter.com/nmladenov/status/245 ... 00/photo/1 -- и пр. Що се касае за основните въпроси, които явно ще се обсъждат там, във връзка с терористичния акт в Бургас, това че агенти на МОСАД /както писаха израелски медии/ са наводнили България и щели да работят тук заедно с българските служби за национална сигурност.., изглежда пак трябва да си правим изводи от проницателните карикатуристи

Изображение

, или отново от чуждестранния печат

"Фигаро": България и Израел заедно срещу тероризма

Датата на второто съвместно заседание на българското и израелското правителство, 11 септември, не е избрана случайно. Този път няма да става въпрос за туризъм и земеделие, както преди една година в София, а за атентата на 18 юли, който причини смъртта на седем души, от които петима израелски туристи в Бургас, на брега на Черно море, посочва френският в. "Фигаро".
...
11.09.2012
http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=5120372
maxilian.free.bg
kostadin_yordanov
Потребител
 
Мнения: 676
Регистриран на: 03 Дек 2009, 10:08


Назад към Право на ЕС


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


cron