начало
Прокурорите по делото срещу Нотариуса разказват на кадровиците за схемите му Прокурорите по делото срещу Нотариуса разказват на кадровиците за схемите му

лежах в затвора и имам забрана която не саществува никаде



лежах в затвора и имам забрана която не саществува никаде

Мнениеот fdsaff » 03 Апр 2011, 15:24

здравейте лежах 2 години в затвора в пазарджик и след като излязох от рпуто ми казват че нямам забрана да напускам пределите на българия но на границата ме връщат и ми казват че имам наложена забрана - пишело ограничено напускане а нямам такъв документ в които ми налагат такава забрана да напускам пределите на българия нямам задължения никакви нямам кредити нямам дела други нямам нищо на какво основание са ми я наложили и как мога да направя по подробна справка някои ако може да ми даде телефон за връзка кам някоя институция кам която да се обърна и да получа повече информация от кого е наложена и на какво основание и как да бъде премахната макар че в рпу ми казват че всеки които е осъждан неможело да напуска страната за срок от 3 години и след това молби ала бала глупости а доколкото знам в европейския саюз договора следва че всеки има право на свободно придвижване но аз явно нямам ?
fdsaff
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 03 Апр 2011, 15:18

Re: лежах в затвора и имам забрана която не саществува никад

Мнениеот talaz » 05 Авг 2013, 12:42

За сега се сещам за бюро "Сирене". Очаквам да напишеш всички останали, за които си разбрал. може да ми пишеш какъв е бил резултата, след като минат няколко седмици от подсавнето на молбатата/заявлението ти.
Важно съобщение в профила ми тук-излияние от днес 16.10.2013



viasat@abv.bg
неактуалния-http://www.udobno.hit.bg
и актуалните:
София 1606-до поискване
htttp://facebook.com/GeorgiKirilov1987
talaz
Младши потребител
 
Мнения: 57
Регистриран на: 28 Окт 2011, 19:12
Местоположение: София 1606-до поискване

Re: лежах в затвора и имам забрана която не саществува никад

Мнениеот justmy » 18 Окт 2014, 17:09

до рпу с молба и присъда :idea:
Принцип от римското право е по-добре десет виновни на свобода, отколкото един невинен в затвора. У нас нагласите са обратни. Съдебна система" - разбирай система, която трябва да бъде съдена.
Аватар
justmy
Потребител
 
Мнения: 325
Регистриран на: 16 Окт 2009, 16:03
Местоположение: пред Съдебната палат(к)а

Re: лежах в затвора и имам забрана която не саществува никад

Мнениеот doc03 » 18 Окт 2014, 21:59

talaz написа:За сега се сещам за бюро "Сирене". Очаквам да напишеш всички останали, за които си разбрал. може да ми пишеш какъв е бил резултата, след като минат няколко седмици от подсавнето на молбатата/заявлението ти.

Есен е, характерно ...

П.П. Забраната за напускане се снема от органа, който я е издал, а това вероятно е магистрат.
П.П.П. И е свързано повече с нещата преди излежаването (с предисторията), преди влизането в затвора.
ПРЕД НАЙ-ВАЖНИТЕ ПЪТИЩА НЯМА УКАЗАТЕЛНИ ТАБЕЛИ ...
http://vbox7.com/play:7d23a9b5&r=emb :D

Простичко е: http://gramatika-bg.com/pravopis/koga-pishem-pi6em-i-i-koga-j.html
Аватар
doc03
Активен потребител
 
Мнения: 2306
Регистриран на: 16 Апр 2009, 22:24


Назад към Право на ЕС


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


cron