начало
Съдия от ВАС става зам.-министър на правосъдието Съдия от ВАС става зам.-министър на правосъдието

"ЛЕЖАХ"В ЗАТВОРА 2год.И БЯХ ОПРАВДАН.Какво да правя?



"ЛЕЖАХ"В ЗАТВОРА 2год.И БЯХ ОПРАВДАН.Какво да правя?

Мнениеот frauddobcho » 23 Фев 2011, 20:02

Здравейте !!!
На 33 години съм,млад човек с изцяло провален живот,както и живота на цялото ми семейство е провален напълно ... Причината е следната :
- "Лежах в софийския централен затвор два пъти по 10 месеца.След което бях оправдан.Освободиха ме с известно закъснение.Разбрах,че вътре съм се разболял от белодробна туберкулоза-"ТБЦ",след което съм заразил и малкото ми братче... 4 год.съм по болници и санаториуми.Пенсионер съм 85% заради това.Какво да правя ? Нямам пари за адвокати... В"Европейската конвенция за защита на правата на човека и основните свободи"="ЕКЗПЧОС" пише
,че по никакъв начин не би трябвало да ми създават проблеми, трудности, препиатствия и т.н.а напротив.......... Ходих до СГС,СРС,министерството на правосъдието,националният ни омбуцман и къде ли не и навсякъде ми създават неимоверни затруднения и никакво опътване какво да правя... Навсякъде ме "отрязват" и ми казват наеми си адвокат,въпреки разяснението преди това от моя страна,че нямам възможност за адвокат.....
- Какво става в нашата държавица??? Значи всеки един човек може да бъде задържан в затвора,оправдан-НЕВИНЕН. След това ако няма пари за адвокат да си потърси правата и някакво обезщетение - НЯМА КАКВО ДА НАПРАВИ - така ли ???
Моля ви помогнете ми ???
Или ще трябва да сезирам медиите,"господари на ефира" и тем.под. ???
ПОМОГНЕТЕ ???
Последна промяна frauddobcho на 25 Фев 2011, 20:58, променена общо 1 път
ЖИВОТА Е ТРЪРДЕ КРАТЪК,КАКТО И КРАСИВИТЕ МОМЕНТИ В НЕГО !!! ИЗЖИВЕЙТЕ ГО ДОСТОЙНО И СЕ НАСЛАЖДАВАЙТЕ НА ВСЕКИ КРАТЪК МИГ ЩАСТИЕ !!!
frauddobcho
Младши потребител
 
Мнения: 30
Регистриран на: 21 Фев 2011, 21:21

Re: "ЛЕЖАХ"В ЗАТВОРА 2год.И БЯХ ОПРАВДАН.Какво да правя?

Мнениеот frauddobcho » 23 Фев 2011, 20:05

Ще подпиша договор,ще дам 30% от сумата,която спечеля като обезщетение на адвоката,който се заеме със случаят ми... 100 % делото ще бъде спечелено !!!
ЖИВОТА Е ТРЪРДЕ КРАТЪК,КАКТО И КРАСИВИТЕ МОМЕНТИ В НЕГО !!! ИЗЖИВЕЙТЕ ГО ДОСТОЙНО И СЕ НАСЛАЖДАВАЙТЕ НА ВСЕКИ КРАТЪК МИГ ЩАСТИЕ !!!
frauddobcho
Младши потребител
 
Мнения: 30
Регистриран на: 21 Фев 2011, 21:21

Re: "ЛЕЖАХ"В ЗАТВОРА 2год.И БЯХ ОПРАВДАН.Какво да правя?

Мнениеот umnika11 » 23 Фев 2011, 22:18

Тук във форума има едни rim_consul - много е добър, вече заради него ще закриват сливенския затвор и ще пускат всички жени от там, даже май леят плочата за негов паметник. Пише в адм. право, пиши му.

А сега сериозно - не търси тук, иди в някоя адвокатска кантора С ДОКУМЕНТИТЕ КОИТО ИМАШ и там на място говори!!!
На думи е едно, на документи друго. Трябва да се видят.
umnika11
Нов потребител
 
Мнения: 8
Регистриран на: 23 Фев 2011, 21:25

Re: "ЛЕЖАХ"В ЗАТВОРА 2год.И БЯХ ОПРАВДАН.Какво да правя?

Мнениеот rim_konsul » 24 Фев 2011, 03:32

Благодаря за препоръките, но още не съм юрист.
Обучавам се, но добре ме оценявате.
rim_konsul
Потребител
 
Мнения: 110
Регистриран на: 29 Яну 2011, 04:44

Re: "ЛЕЖАХ"В ЗАТВОРА 2год.И БЯХ ОПРАВДАН.Какво да правя?

Мнениеот whyyy » 24 Фев 2011, 17:48

Напълно ти съчувствам и те разбирам, в Бъгария стават всякакви безобразия.
И аз имам подобен проблем, само дето не съм "лежал" в затвора.
Моя съвет е ПИШИ ДО СТРАСБУРГ ВЕДНАГА,
можеш да го направиш и сам , без адвокат,
но трябва да е в рамките на 6 месеца, в твоя случаи от освобождаването/оправдаването ти.
Също така доколкото знам има и бюро за безплатна Юридическа помощ за социално слаби и, инвалиди,безработни и т.н. само трябва да му намериш адреса!
Тука в тоя саит не може да няма някои които не го знае.
Дори ако са минали 4 год. както сега виждам пак можеш да заведеш дело тук и при евентуално незадоволителен резултат, после в Страсбург, но помни срока -- 6 мес.!!!! :!:
VERITAS VINCIT OMNIA!
whyyy
Младши потребител
 
Мнения: 10
Регистриран на: 15 Фев 2011, 16:30

Re: "ЛЕЖАХ"В ЗАТВОРА 2год.И БЯХ ОПРАВДАН.Какво да правя?

Мнениеот frauddobcho » 25 Фев 2011, 20:21

Благодаря много !!!
Къде тук ? Във Административният съд ли ? Зная за тия 6 месеца...
Къде да заведа това дело ??? :-( :( :(
ЖИВОТА Е ТРЪРДЕ КРАТЪК,КАКТО И КРАСИВИТЕ МОМЕНТИ В НЕГО !!! ИЗЖИВЕЙТЕ ГО ДОСТОЙНО И СЕ НАСЛАЖДАВАЙТЕ НА ВСЕКИ КРАТЪК МИГ ЩАСТИЕ !!!
frauddobcho
Младши потребител
 
Мнения: 30
Регистриран на: 21 Фев 2011, 21:21

Re: "ЛЕЖАХ"В ЗАТВОРА 2год.И БЯХ ОПРАВДАН.Какво да правя?

Мнениеот frauddobcho » 25 Фев 2011, 20:30

umnika11 написа:Тук във форума има едни rim_consul - много е добър, вече заради него ще закриват сливенския затвор и ще пускат всички жени от там, даже май леят плочата за негов паметник. Пише в адм. право, пиши му.

А сега сериозно - не търси тук, иди в някоя адвокатска кантора С ДОКУМЕНТИТЕ КОИТО ИМАШ и там на място говори!!!
На думи е едно, на документи друго. Трябва да се видят.

ИМАМ ВСИЧКИ ДОКУМЕНТИ-КАГАТО ОТИДА В НЯКОЯ АДВОКАТСКА КАНТОРА НЕ ИСКАТ ДОРИ МЕН ДА ПОГЛЕДНАТ БЕЗ ПАРИ,КАМОЛИ ДОКУМЕНТИТЕ МИ :(
ЖИВОТА Е ТРЪРДЕ КРАТЪК,КАКТО И КРАСИВИТЕ МОМЕНТИ В НЕГО !!! ИЗЖИВЕЙТЕ ГО ДОСТОЙНО И СЕ НАСЛАЖДАВАЙТЕ НА ВСЕКИ КРАТЪК МИГ ЩАСТИЕ !!!
frauddobcho
Младши потребител
 
Мнения: 30
Регистриран на: 21 Фев 2011, 21:21

Re: "ЛЕЖАХ"В ЗАТВОРА 2год.И БЯХ ОПРАВДАН.Какво да правя?

Мнениеот svettoslav » 25 Фев 2011, 21:15

Ами поне някакви "дребни" вземи със себе си,за да ти се обясни какъв е редът за кандидатстване за "безплатна" правна помощ.Щом нямате средства държавата ще Ви осигури адвокат,но има процедура за тая работа.Щото и при мен идват някои,чували за "безплатен адвокат".Няма средства.Добре,обаче има пари за цигари а когато се случила случката,за която ми разправя и пно повод която искал да се съди,оказва се че бил доста подпийнал! Откъде пари за пиелъчец и за цигарки? Сигурно 10 кинта на ден дава за биричка и цигарки..Ами няма да пушиш и пиеш пет дена и ще ти се обясни как ще имаш "безплатна" правна помощ.А пък като искаш да пушиш и пиеш биричка вечер ще намериш 50 лв назаем и ще ги върнеш когато имаш.ВСЕ ПАК ТИ ТРЯБВАТ ЗА ДЕЛО,ЗА СЪД...
Или за цигарки и биричка има,ама за адвоката няма..Ами като няма-моля,затворете вратата "отвън" !
svettoslav
Активен потребител
 
Мнения: 3901
Регистриран на: 07 Апр 2009, 07:11

Re: "ЛЕЖАХ"В ЗАТВОРА 2год.И БЯХ ОПРАВДАН.Какво да правя?

Мнениеот nk7702n » 25 Фев 2011, 22:25

:D Точно, всеки се прави на нещастен и иска безплатен адвокат!
nk7702n
Старши потребител
 
Мнения: 6454
Регистриран на: 01 Юли 2010, 11:02

Re: "ЛЕЖАХ"В ЗАТВОРА 2год.И БЯХ ОПРАВДАН.Какво да правя?

Мнениеот namakak » 26 Фев 2011, 19:35

Богатия на бедния неможе да влезе в положението му.Стига сте се бъзикали с немотията,защото застраховки за нея няма!И без това човекот е тъжен,не ви ли е срам.
Брато,може да си с болно тяло ,ама може да си читав и да запишеш право и да започнеш на първо време сам да се защитаваш.Като заведеш иск до правилния съд,то винаги в залата има учещи се на всичко адвокати.Може някой да се заинтересова от предложението ти за хонорара.Може и да не се съгласи.Но докато учиш,ще намериш привърженици и хора с такива родители.За всички ви ще бъде едно от първите предизвикателства,защото практиката нещо започва напоследък все към Страстбург да се насочва.
Щом са те обвинили неправилно,значи оттам ще започнеш и ти ,от наказателното.В голяма степен са ти уврежданията,все едно са те пребили и нанесли тежка телесна повреда.
Но консултациите с адвокат не са чак толкова скъпи.Можеш и на заем да вземеш.
Аватар
namakak
Потребител
 
Мнения: 960
Регистриран на: 10 Юни 2008, 16:21

Re: "ЛЕЖАХ"В ЗАТВОРА 2год.И БЯХ ОПРАВДАН.Какво да правя?

Мнениеот usra_ovcova » 28 Фев 2011, 20:18

frauddobcho написа:Ще подпиша договор,ще дам 30% от сумата,която спечеля като обезщетение на адвоката,който се заеме със случаят ми... 100 % делото ще бъде спечелено !!!


това за тридесетте % е бъдеще несигурно събитие !!!
обратното е сигурно събитие !!!
който е работил по този начин знае защо.
тази "фрау..." търси лапнишарани ...
usra_ovcova
Потребител
 
Мнения: 768
Регистриран на: 09 Окт 2009, 19:00


Re: "ЛЕЖАХ"В ЗАТВОРА 2год.И БЯХ ОПРАВДАН.Какво да правя?

Мнениеот frauddobcho » 07 Мар 2011, 13:55

svettoslav написа:Ами поне някакви "дребни" вземи със себе си,за да ти се обясни какъв е редът за кандидатстване за "безплатна" правна помощ.Щом нямате средства държавата ще Ви осигури адвокат,но има процедура за тая работа.Щото и при мен идват някои,чували за "безплатен адвокат".Няма средства.Добре,обаче има пари за цигари а когато се случила случката,за която ми разправя и пно повод която искал да се съди,оказва се че бил доста подпийнал! Откъде пари за пиелъчец и за цигарки? Сигурно 10 кинта на ден дава за биричка и цигарки..Ами няма да пушиш и пиеш пет дена и ще ти се обясни как ще имаш "безплатна" правна помощ.А пък като искаш да пушиш и пиеш биричка вечер ще намериш 50 лв назаем и ще ги върнеш когато имаш.ВСЕ ПАК ТИ ТРЯБВАТ ЗА ДЕЛО,ЗА СЪД...
Или за цигарки и биричка има,ама за адвоката няма..Ами като няма-моля,затворете вратата "отвън" !


Изобщо не е вярно,че съм бил подпинал-Това НЕ Е ВЯРНО !!! Кой те е излъгал ???
Аз пуша,да но когато имам пари да си купувам цигари иначе пуша рядко на брат ми от цигарите...Алкохол НЕ ПИЯ - НИКОГА!!! Бира,да когато има мач на ЛЕВСКИ може да пина една,две бири и то пак съм на почерпки ... СОРИ , но информацията ти е грешна ...
А да ти кажа никой адвокат няма да иска да ме погледне за една,две или пет бири или пък за една,две или пет кут.цигари... При теб незная кой е идвал-чул недочул за правна помощ но явно си ме объркал с някой :shock:
А, пък ако си адвокат и си съгласен за 50 кинта да ми оредиш нещата ок - навит/съгласен съм !!! :?
Сега вече затварям вратата от вънка :lol:
ЖИВОТА Е ТРЪРДЕ КРАТЪК,КАКТО И КРАСИВИТЕ МОМЕНТИ В НЕГО !!! ИЗЖИВЕЙТЕ ГО ДОСТОЙНО И СЕ НАСЛАЖДАВАЙТЕ НА ВСЕКИ КРАТЪК МИГ ЩАСТИЕ !!!
frauddobcho
Младши потребител
 
Мнения: 30
Регистриран на: 21 Фев 2011, 21:21

Re: "ЛЕЖАХ"В ЗАТВОРА 2год.И БЯХ ОПРАВДАН.Какво да правя?

Мнениеот frauddobcho » 07 Мар 2011, 14:07

nk7702n написа::D Точно, всеки се прави на нещастен и иска безплатен адвокат!

Ха,ок !!!
Знаеш ли к'во -"полежи"ти невинен 2 год. и нямай и един лев в джоба си дневно/защото пенсията ми е 112лв./,както и някви роднини,които биха ти помогнали. Пък ще те видя колко ще си щастлив!
Не се правя на НЕЩАСТЕН,а просто съм такъв.
А сега СЕРИОЗНО-не ти го пожелавам-ДАНО НЕ ТИ СЕ СЛУЧИ НИКОГА.
Повярвай,много е трудно!Дори съм мислил и за глупости,като самоубийство защото не съм виждал никакъв изход от ситуацията,защото е пълно с"хора",като теб,които без проблем лепват етикети и т.н.Или може би си сгрешил полицай?
Недей,преди да кажеш или напишеш нещто,където и да е-преброй до десет ...
85%съм нетрудоспособен/инвалид-не с два,а с половин бял дроб,единствено и само по вина на нашата"мила","скъпа" и смешна държавица..............
Последна промяна frauddobcho на 09 Мар 2011, 16:28, променена общо 2 пъти
ЖИВОТА Е ТРЪРДЕ КРАТЪК,КАКТО И КРАСИВИТЕ МОМЕНТИ В НЕГО !!! ИЗЖИВЕЙТЕ ГО ДОСТОЙНО И СЕ НАСЛАЖДАВАЙТЕ НА ВСЕКИ КРАТЪК МИГ ЩАСТИЕ !!!
frauddobcho
Младши потребител
 
Мнения: 30
Регистриран на: 21 Фев 2011, 21:21

Re: "ЛЕЖАХ"В ЗАТВОРА 2год.И БЯХ ОПРАВДАН.Какво да правя?

Мнениеот frauddobcho » 07 Мар 2011, 14:17

namakak написа:Богатия на бедния неможе да влезе в положението му.Стига сте се бъзикали с немотията,защото застраховки за нея няма!И без това човекот е тъжен,не ви ли е срам.
Брато,може да си с болно тяло ,ама може да си читав и да запишеш право и да започнеш на първо време сам да се защитаваш.Като заведеш иск до правилния съд,то винаги в залата има учещи се на всичко адвокати.Може някой да се заинтересова от предложението ти за хонорара.Може и да не се съгласи.Но докато учиш,ще намериш привърженици и хора с такива родители.За всички ви ще бъде едно от първите предизвикателства,защото практиката нещо започва напоследък все към Страстбург да се насочва.
Щом са те обвинили неправилно,значи оттам ще започнеш и ти ,от наказателното.В голяма степен са ти уврежданията,все едно са те пребили и нанесли тежка телесна повреда.
Но консултациите с адвокат не са чак толкова скъпи.Можеш и на заем да вземеш.


БЛАГОДАРЯ ТИ , БРАТЛЕ !!! :wink: :) :wink: :) :D
ЖИВОТА Е ТРЪРДЕ КРАТЪК,КАКТО И КРАСИВИТЕ МОМЕНТИ В НЕГО !!! ИЗЖИВЕЙТЕ ГО ДОСТОЙНО И СЕ НАСЛАЖДАВАЙТЕ НА ВСЕКИ КРАТЪК МИГ ЩАСТИЕ !!!
frauddobcho
Младши потребител
 
Мнения: 30
Регистриран на: 21 Фев 2011, 21:21

Re: "ЛЕЖАХ"В ЗАТВОРА 2год.И БЯХ ОПРАВДАН.Какво да правя?

Мнениеот frauddobcho » 07 Мар 2011, 16:18

МОЖЕ ДА СА БОГАТИ НА ПАРИ НО СА МНОГО БЕДНИ НА ЖИТЕЙСКИ ОПИТ,РАЗУМ,СУРЦЕ,ЧУВСТВА И Т.Н.И Т.Н. !!!
- В КРАЙНА СМЕТКА ОЦЕЛЯВАТ ТЕЗИ КОИТО СА ПО-СИЛНИ...
ЗА СЪЖАЛЕНИЕ ТУК В БЪЛГАРИЯ-СИЛНИ И ТО ВЪВ ВСИЧКО СА ТЕЗИ С МНОГОТО ПАРИ И ИЗМАМНИЦИ,ПРЕСТЪНИЦИ,МОШЕННИЦИИ ТЕМ.ПОД. А НЕ ТАЛАНТЛИВИТЕ,МОЖЕЩИТЕ,ЗНАЕЩИТЕ И Т.Н. :-(
ЦЕННОСТНАТА НИ СИСТЕМА Е ОБЪРКАНА-ОБРАТНА,НЕОБРАТИМО ОБРАТНИ СМЕ.
ВЪВ ВСИЧКО СМЕ ОБРАТНИ,ТРАГИЧНО И СМЕШНО ОБРАТНИ СМЕ:
-КЛАТИМ СИ ГЛАВИТЕ НА-ОБРАТНО ПРИ "ДА" И "НЕ"... ПО ТРОТОАРИТЕ Е ПЪЛНО С АВТОМОБИЛИ И ДР.МПС-та,А ПЪК ЖЕНИ СКОЛИЧКИ,ПЕШЕХОДЦИ И ДЕЦА СА НА УЛИЦИТЕ ЗАЩОТО НЯМА МЯСТО... В ЗАТВОРИТЕ Е ПЪЛНО С НЕВИННИ ХОРА ИЛИ АБСОЛЮТНО ДРЕБНИ РИБКИ,роми ОТ ГАРАТА,СЪБРАНИ ЗА ОТЧЕТ НА ДЕЙНОСТ,КОИТО САМИ НЕ ЗНАЯТ ИЗОБЩО ЗАЩО СА ВЪТРЕ(КАТО ПОГЛЕДНЕХ НА НЯКОЙ ОТ ТЯХ ОБВИНИТЕЛНИТЕ АКТОВЕ РАЗБИРАХ,ЧЕ ЗА ПОВЕЧЕТО ОТ ПРЕСТЪПЛЕНИЯТА ЗА КОИТО Е БИЛ ОБВИНЕН Е НЕВЪЗМОЖНО ТОЙ ДА ГИ ИЗВЪРШИ,ДОРИ ИМАШЕ ХОРА ОБВИНЕНИ В ПРЕСТЪПЛЕНИЯ ИЗВЪРШЕНИ НА ЕДНА И СЪЩА ДАТА И ЕДНАКВИ ЧАСОВЕ НО В ГРАДОВЕ НА 350КМ ЕДИН ОТ ДРУГ,ПЪЛНО БЕШЕ С НЕВЕРОЯТНИ,КУРИОЗНИ СЛУЧАИ...),А НАВЪН Е ПЪЛНО С ПРЕСТЪПНИЦИ,УБИЙЦИ,И ВСЯКАКВА СГАН.... ИМАМЕ СИ ДОРИ ПРЕСТЪПНИЦИ И В ПОЛИТИКАТА-ПРИМЕР Е АХМЕД ДОГАН И КОЙ ЗНАЕ ОЩЕ КОЛКО СА КАТО НЕГО ?!! ПО СВЕТА В ДЪРЖАВИТЕ ИМА МАФИИ,А ТУК МАФИЯТА СИ ИМА ДЪРЖАВА ....... НЕОБРАТИМО ОБРАТНИ СМЕ,ТРАГИЧНО И СМЕШНО :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
ЖИВОТА Е ТРЪРДЕ КРАТЪК,КАКТО И КРАСИВИТЕ МОМЕНТИ В НЕГО !!! ИЗЖИВЕЙТЕ ГО ДОСТОЙНО И СЕ НАСЛАЖДАВАЙТЕ НА ВСЕКИ КРАТЪК МИГ ЩАСТИЕ !!!
frauddobcho
Младши потребител
 
Мнения: 30
Регистриран на: 21 Фев 2011, 21:21

Re: "ЛЕЖАХ"В ЗАТВОРА 2год.И БЯХ ОПРАВДАН.Какво да правя?

Мнениеот da_niela » 07 Мар 2011, 17:26

frauddobcho, предполагам колко ти е тъжно като четеш някои коментари, но така е "сития на гладния не вярва".
Не се настройвай срещу тези хора, че и те са били лъгани. Пък и не си губи силите напразно. По-скоро се радвай, че все пак получи някои отговори и не спирай да се бориш!
Пожелавам ти успех!

Аз съм чувала, че положението в затворите такова, каквото го описваш. Мой приятел за малко не го вкараха, защото попадна в случаен конфликт с една мутра. Присъствувах на разговор в който мутрата му каза - или ми плати 4000 лева или ще те вкарам в затвора и там ще ти видя сметката. Ние си мислехме че се майтапи. И накрая успя с лъжесвидетели и с прокурор, който направи 30 минутна обвинителна реч да му издейства присъда, но не ефективна.

Аз на твое място ще опиша всичко и ще го пусна на някои медии.
da_niela
Младши потребител
 
Мнения: 20
Регистриран на: 05 Авг 2010, 15:12

Re: "ЛЕЖАХ"В ЗАТВОРА 2год.И БЯХ ОПРАВДАН.Какво да правя?

Мнениеот shreya » 07 Мар 2011, 18:20

vaskovasko написа:http://www.nbpp.government.bg/informatsiia/informatsiia/informatsiia.html

Това прочете ли го вече? образци и документи
Тук може да се обадиш също - пише, че предлагат безплатни консултации http://www.blhr.org/p/kontakti/, но не мога да преценя дали ще ти обърнат внимание.
Аз не мога да ти помогна, но ми звучиш много да си се отчаял :( . Недей така, бори се - колкото и да ти е трудно!
Разбиране не очаквай, не и тук.

Исках да ти пратя ЛС, но си изключил личните съобщения.
shreya
Нов потребител
 
Мнения: 6
Регистриран на: 24 Мар 2010, 10:26

Re: "ЛЕЖАХ"В ЗАТВОРА 2год.И БЯХ ОПРАВДАН.Какво да правя?

Мнениеот usra_ovcova » 07 Мар 2011, 21:30

frauddobcho написа:Ще подпиша договор,ще дам 30% от сумата,която спечеля като обезщетение на адвоката,който се заеме със случаят ми... 100 % делото ще бъде спечелено !!!

Госпожо Добчо, Вие не сте измекярка и деградирала пандизчийка!

Обадете ми се на телефон 0888720304.

Имам, знам, познавам един адвокат - много добър прифесионалист и състрадателен като човек.

Ще Ви заведа при адвоката, който няма да Ви иска пари, а даже ще ви плати, задето ще има възможност, /ако му възложите да работи/, да се запознае и да се изявява по Вашия случай.
Има един малко негативен момент - ще Ви плати поетапно, но не дълго и протяжно - при първата среща и подписване на пълномощно, преди началото на съдебното заседание по делото, и при излизане на съдебното решение, като ако е удовлетворен от работата, която е изработил може и на вечеря да Ви заведе.

Вие помислете горе-долу колко ще искате /ще Ви струва/ участието в договора за правна защита и съдействие и най-вече колко пари искате за доверието да дадете мандат на адвоката да работи почти една година по делото.
usra_ovcova
Потребител
 
Мнения: 768
Регистриран на: 09 Окт 2009, 19:00

Re: "ЛЕЖАХ"В ЗАТВОРА 2год.И БЯХ ОПРАВДАН.Какво да правя?

Мнениеот frauddobcho » 09 Мар 2011, 16:19

Мъж съм или момче ,кой както иска :)
Как може да има такива хора,които да са на моето положение и да искат изобщо някакви пари????!!!!-НЕЗНАМ :shock:
Разбира се,че няма да искам нищо,дори ако мога ще дам все пак нещо !!!
- БЛАГОДАРЯ ЗА ВНИМАНИЕТО :)
Последна промяна frauddobcho на 09 Мар 2011, 17:47, променена общо 1 път
ЖИВОТА Е ТРЪРДЕ КРАТЪК,КАКТО И КРАСИВИТЕ МОМЕНТИ В НЕГО !!! ИЗЖИВЕЙТЕ ГО ДОСТОЙНО И СЕ НАСЛАЖДАВАЙТЕ НА ВСЕКИ КРАТЪК МИГ ЩАСТИЕ !!!
frauddobcho
Младши потребител
 
Мнения: 30
Регистриран на: 21 Фев 2011, 21:21

Следваща

Назад към Право на ЕС


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта


cron