начало
Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса

Всички ДЛР ли са малоумни?

Казуси по търговско право. Търговска регистрация
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Всички ДЛР ли са малоумни?

Мнениеот vaskovasko » 09 Юли 2019, 08:55

Обяснява им се на тези, че при заличаване удостоверение от НОИ за предадени ведомости при ликвидация не се изисква, когато дружеството има правоприемник ама те пак си тяхната - указания с дайте ми удостоверение. Е как да ви дам документ, който не съществува бе хора /пък шефа на архива на НОИ ми е и познат и вика не издаваме такива - фирмата има правоприемник/. Пращаш правни становища разни, ми те не ги четат, пак си пишат указания - дайте ми удостоверение. Сега ще занимаваме лятото съда с простотии.
vaskovasko
Потребител
 
Мнения: 160
Регистриран на: 24 Мар 2010, 00:37

Назад към Търговско право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта


cron