начало
Депутат от ДПС е осъден за подкуп и търговия с влияние Депутат от ДПС е осъден за подкуп и търговия с влияние

Договор с мобилен оператор.

Казуси по търговско право. Търговска регистрация
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Договор с мобилен оператор.

Мнениеот wendrich » 18 Апр 2019, 19:35

Здравейте майка ми е подписала договор по
А: на основание чл. 147а, 2 и 3
на 26.03.2019
Договор N 142625126032019-46466563
Долу в ляво имам номер. За какво е?
Ще наричам майка ми за по кратко с К.
К. използва очила за четене мога ли да го използвам срещу тях?
Оплакването е че К. влязла следобед за телефон на изплащане, а са и продали карта с договор с телефона. Тя подписала договор с Виваком. Дали телефонът на К. без да и казват за картата. К. е напуснала магазинът с убеждението, че е подновила стар договор. А се оказало, че има втори нов договор.
На 18.04.2019г. тя се връща в същият офис за да развали договора. Там супервайзорът казва върнете се след няколко дена да говорите със служителката с която сте подписали договорът.
Какво мога да използвам срещу тази служителка за да я стресна или просто да я убедя да развали договорът.
Мога ли да е съдя, ако отговорът е да. Какво мога да спечеля?
Благодаря за отделеното време.
wendrich
Нов потребител
 
Мнения: 3
Регистриран на: 12 Сеп 2018, 19:57

Назад към Търговско право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 27 госта


cron