начало
Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса

Договор за скрито съучастие

Казуси по търговско право. Търговска регистрация
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Договор за скрито съучастие

Мнениеот mmm_ivanova » 31 Яну 2019, 15:49

Здравейте, бих искала да помоля, ако някой има образец ( сламка) на договор за скрито съучастие, да я сподели с мен.
Благодаря предварително!
mmm_ivanova
Нов потребител
 
Мнения: 2
Регистриран на: 03 Дек 2014, 22:26

Re: Договор за скрито съучастие

Мнениеот doudoned » 11 Фев 2019, 18:17

Вече няма такова нещо "скрито съучастие" - действителните собственици се декларират в Търговския регистър.
doudoned
Младши потребител
 
Мнения: 35
Регистриран на: 21 Сеп 2001, 10:04

Re: Договор за скрито съучастие

Мнениеот neutralen » 11 Фев 2019, 23:21

Дружествата със съучастие са най разпространените дружества. Това са тайни дружества, които никъде не се регистрират, нито се водят на отчет, нито се дава гласност относно съдружниците и отношенията им. Разбира се аз съм правил такъв Договор за Дружество със съучастие, но все пак това е ноу-хау и не бих ви го пратил - тук не става въпрос за "сламка" а за специални правни знания. Мога да ви подскажа само че това всъщност е едно гражданско а не търговско дружество. :-)
neutralen
Активен потребител
 
Мнения: 2634
Регистриран на: 12 Фев 2012, 22:03


Назад към Търговско право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 26 госта


cron