начало
Габриел взе мандата за кабинет след безпрецедентно закъснение, преговорите продължават Габриел взе мандата за кабинет след безпрецедентно закъснение, преговорите продължават

Починал собственик на ЕТ

Казуси по търговско право. Търговска регистрация
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Починал собственик на ЕТ

Мнениеот cooper88 » 27 Сеп 2018, 17:34

Здравейте, семейството ми притежава фирма която се занимава с продажба на пиротехнически материали, риболовни и ловни принадлежности, оръжия и боеприпаси. Фирмата е регистрирана като ЕТ като баща ми се води собственик. Преди около един месец, той почина и сега аз и брат ми се водим като наследници на фирмата като следва да променим името на фирмата и да сменим булстата, защото предния се водел на името на баща ни. Въпроса ми е дали е необходимо да изваждам на ново всички разрешителни за продажба на артикулите в магазина, който са с определена валидност или не е проблем да изтекат и да се подновят след това.
cooper88
Нов потребител
 
Мнения: 5
Регистриран на: 27 Сеп 2018, 17:28

Re: Починал собственик на ЕТ

Мнениеот borovinka » 04 Окт 2018, 15:44

Вадят се отново, тъй като всички са на името на баща ви и той персонално е носел отговорност за спазването им.
Veritatem dies aperit
borovinka
Активен потребител
 
Мнения: 1513
Регистриран на: 18 Авг 2011, 14:41
Местоположение: Lawrence, KZ


Назад към Търговско право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 28 госта


cron