начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

Право на издаване на сертификат

Казуси по търговско право. Търговска регистрация
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Право на издаване на сертификат

Мнениеот liliqkoleva91 » 13 Май 2018, 15:20

Здравейте! Интересувам се какви са изискванията да издавам сертификат след провеждане на курс по грим. За момента преподавам към Център за професионално обучение, където издават удостоверения, но бих искала да водя обученията самостоятелно. След като гримът не се води професия, а специалност - част от професия Козметик, сертификатът в България е напълно достатъчен. Регистрирана съм като самоосигуряващо се лице. Необходимо ли е да имам фирма и какво още е нужно, за да издавам нужния документ.
Благодаря предварително!
liliqkoleva91
Нов потребител
 
Мнения: 2
Регистриран на: 13 Май 2018, 15:11

Re: Право на издаване на сертификат

Мнениеот ivan_lawyer » 13 Май 2018, 17:21

Трябва да се обърнете към този, който Ви е издал на Вас сертификата.
ivan_lawyer
Старши потребител
 
Мнения: 5212
Регистриран на: 25 Мар 2008, 17:46

Re: Право на издаване на сертификат

Мнениеот liliqkoleva91 » 13 Май 2018, 17:26

ivan_lawyer написа:Трябва да се обърнете към този, който Ви е издал на Вас сертификата.

Проблемът е, че този, който ми е издал сертификат, е същия, с когото работя сега и издава и на курсистите ми. Така че не мисля, че би било удачно в случай, че вече искам да работя индивидуално.
liliqkoleva91
Нов потребител
 
Мнения: 2
Регистриран на: 13 Май 2018, 15:11


Назад към Търговско право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 17 госта


cron