начало
ВАС окончателно отхвърли жалба на бивша спецсъдийка, поискала преместване в Търговското отделение на СГС ВАС окончателно отхвърли жалба на бивша спецсъдийка, поискала преместване в Търговското отделение на СГС

т.11 Начин на представляване при заличаване

Казуси по търговско право. Търговска регистрация
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


т.11 Начин на представляване при заличаване

Мнениеот vaskovasko » 18 Ное 2017, 17:50

Заличаване на ЕООД по ел.път с адвокатско пълномощно. Попълнена т.27. Заличаване на дружеството. Прикачени необходимите приложения и всичката бумащина.

Тъпата система просто не ме пуска по какъвто и да е начин и на раздел "Осн.обстоятелства 2" т.11 свети в червено надпис: "Празно или променено поле маркирано за заличаване". Нищо не съм му променял на полето. Пробвах го по всички възможни начини и не ме пуска. Някакви идеи?
vaskovasko
Потребител
 
Мнения: 160
Регистриран на: 24 Мар 2010, 00:37

Назад към Търговско право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 госта


cron