начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

чл. 510 от ГПК-практика

Казуси по търговско право. Търговска регистрация
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


чл. 510 от ГПК-практика

Мнениеот ah14881488 » 16 Ное 2015, 16:32

Здравейте и предварително благодаря.Имам изпълнителен лист и съм завел изпълнително дело при ЧСИ за никак малко вземане.Интересно ми е да попитам хора с повече практика.Не мога ли след изпращане на ПДИ, директно да искам възлагане вместо плащане по 510 от ГПК на недвижимия имот?ЧСИ-то се оказа голям ............. и заради това питам тук....
ah14881488
Младши потребител
 
Мнения: 78
Регистриран на: 23 Сеп 2014, 17:37

Re: чл. 510 от ГПК-практика

Мнениеот ivanov_p » 16 Ное 2015, 23:57

Остави ЧСи-то да се занимава с това, ако искаш да видиш пари. Добре е, че си станал любител адвокат, че ако се беше направил на хирург...
ivanov_p
Активен потребител
 
Мнения: 4326
Регистриран на: 26 Ное 2013, 19:53

Re: чл. 510 от ГПК-практика

Мнениеот gjallarhorn » 17 Ное 2015, 10:23

ivanov_p написа:Остави ЧСи-то да се занимава с това, ако искаш да видиш пари. Добре е, че си станал любител адвокат, че ако се беше направил на хирург...

+1
gjallarhorn
Младши потребител
 
Мнения: 22
Регистриран на: 16 Май 2009, 14:35


Назад към Търговско право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 18 госта


cron