начало
Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса

търся колега от София за дело с неголям правен интерес

Казуси по търговско право. Търговска регистрация
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


търся колега от София за дело с неголям правен интерес

Мнениеот pitasht » 09 Яну 2015, 16:31

Имам следният случай: фирма А чрез друга фирма Б поръчва на трета фирма С определени изделия и заплаща да кажем 3000лв за изработката им. фирма С не ги прави според указанията имат недостатъци дава й се срок да ги отстрани, фирмата обещава че ще поправи нещата но при пристигане на изделието се оказва че нещата са само малко позамазани и нищо не е направено по отстраняване на проблема няма да навлизам в подробности. Т.к. това изделие е част от едно цяло изделие което тр да стане до 30 януари тази година а няма явно никаква възможност фирма А да си намери др изпълнител решава да запази изделието и да си го отремонтира но за ремонта заплаща 5000лв.
И коя фирма според вас тр . да заведе делото А или Б? против С?
Т.к. на мен определено ми идва доста трудно да пътувам до София се чудех дали няма колега който би се навил да води това дело т.к. и интересът не е голям. Фирма С е с адрес в гр. София. Досега не съм свършила почти нищо и затова смятам, че е подходящо преди да се заема да потърся колега, защото ако напиша ИМ вече ще стане по-сложно т.к. всеки си води процеса сам най-добре.
pitasht
Активен потребител
 
Мнения: 1346
Регистриран на: 19 Май 2006, 09:18

Назад към Търговско право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 18 госта


cron