начало
Районен съдия става зам.-министър на икономиката Районен съдия става зам.-министър на икономиката

Регистрация на учебна школа

Казуси по търговско право. Търговска регистрация
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Регистрация на учебна школа

Мнениеот daggad » 26 Ное 2014, 19:33

Здравейте,
видях, че има много полезна информация във форума и се надявам и аз да намеря отговор на въпроса си.

В процес на развитие на Училище за бременни съм. Дейността ми ще започне през новата година, като бих искала да попитам тук няколко неща:

- нужно ли е за подобна школа - училище, да имам някакво сертифициране (няма да издавам сертификати, а ще предлагам информация за процеса + психологически практики) ?
- какви са възможностите ми за регистрация в случая - ЕТ, freelancer?
- ако се регистрирам като ЕТ и получавам плащания само по банков път, нужен ли ми е касов апарат?
- ако се регистрирам като ЕТ, как мога да получа име за училището (например - училище ПОБЕДА)?
- трябва ли да имам помещение, тъй като смятам да извършвам дейността в домашни условия?
- как реално става проследяването за изрядността на търговска дейност в домашни условия?

Извинявам се за наивните въпроси, но нямам никакви познания в областта. Да, наясно съм, че трябва да се обърна към специалист и ще го направя, но като заначало ще се радвам от тук да получа основни насоки.

Благодаря ви!
daggad
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 26 Ное 2014, 19:26

Назад към Търговско право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 18 госта


cron