начало
Производство за конфликт на интереси срещу прокурор – прекратил преписка срещу АЕЦ, където работи съпругата му Производство за конфликт на интереси срещу прокурор – прекратил преписка срещу АЕЦ, където работи съпругата му

Фонд Защитена Инвестиция в Евро

Казуси по търговско право. Търговска регистрация
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Фонд Защитена Инвестиция в Евро

Мнениеот nex_i » 03 Юни 2014, 23:47

Здравейте,
Посетих банка с искане да открия депозит,но служителка ми предложи нов продукт- Фонд Защитена Инвестиция в Евро,който в момента предлага най добра лихва .Тъй като не съм много запозната ,се доверих и внесох парите в този фонд.
Служителката ми обясни,че има определени само 3 дни в годината ,в които могат да се изтеглят парите и информация мога да намеря в сайта на банката,но до момента нищо конкретно не намирам.Имам и регистрация онлайн на банката,но там не се вижда сумата ,която внесох,а само дебитна карта,която ми издадоха в случая без парични средства в нея .
Ще бъда много благодарна,ако някой запознат ми обясни нещо за този тип инвестиция,и дали и кога най рано мога да си изтегля парите ,ако съм направила грешен избор за инвестиция.
Извинявам се,ако съм се изразила некомпетентно.

Благодаря предварително.
nex_i
Нов потребител
 
Мнения: 8
Регистриран на: 25 Мар 2012, 18:09

Назад към Търговско право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 23 госта


cron