начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

ОТКРИВАНЕ НА АВТОМОРГА

Казуси по търговско право. Търговска регистрация
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


ОТКРИВАНЕ НА АВТОМОРГА

Мнениеот gogo86 » 05 Ное 2011, 23:55

Здравейте,предстои ми да открия автоморга.Тъй като искам да бъда максимално точен при спазването на закона за отпадъците ще се радвам ако някой ми помогне относно необходимите документи и разрешителни относно отварянето на Автоморга.Чух също,че имало нови изисквания,който щели сериозно да навредят на този тип бизнес какви са те??
Благодаря предварително!
gogo86
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 05 Ное 2011, 23:45

Re: ОТКРИВАНЕ НА АВТОМОРГА

Мнениеот veda-accounting » 06 Ное 2011, 02:55

Здравейте,

Моля, включете си личните съобщения.
Аватар
veda-accounting
Младши потребител
 
Мнения: 12
Регистриран на: 25 Юли 2011, 11:05
Местоположение: София

Re: ОТКРИВАНЕ НА АВТОМОРГА

Мнениеот dara83 » 26 Сеп 2016, 16:52

Здравейте и аз бих искала малко информация относно документите необходими за откриване на автоморга. Благодаря предварително
dara83
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 26 Сеп 2016, 16:47


Назад към Търговско право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 26 госта


cron