начало
Районен съдия става зам.-министър на икономиката Районен съдия става зам.-министър на икономиката

Правен съвет!!!

Казуси по търговско право. Търговска регистрация
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Правен съвет!!!

Мнениеот Даниел Божилов » 18 Юни 2003, 17:17

Извенете ме за нахалството, но не знам от кой мога да получа съвет. Бих искал да знам, ако можете да ми отговорите на следния въпрос.
Искам да регистрирам Търговско дружество с ограничена отговорност, но искам да внеса уставния капитал във валута. Въможно ли е това или трябва да са в български лева?
Предварително Ви благодаря!
Даниел Божилов
 

Re: Правен съвет!!!

Мнениеот Myhestabrada » 18 Юни 2003, 17:43

W syda shte iskat da e w BGL. Bypreki 4e ako e v EURO naprimer, kydeto kursa ne e plawasht i bankata izdade udostowerenie tiahnata lewowa rawnostojnost e w ramer na 5000 BGL ne bi triabvalo da ima problem. No vi sywetwam ako byrzate s registraciata da ne ekspirementirate
Myhestabrada
 

Re: Правен съвет!!!

Мнениеот МСМ » 18 Юни 2003, 21:26

Гледах (само като публика) едно дело, страна по което беше едно ООД с капитал в марки. Съдийката беше на мнение, че "не е трябвало да го регистрират така, но така или иначе - направили са го".
МСМ
 

Re: Правен съвет!!!

Мнениеот mishoni » 18 Юни 2003, 23:01

Колега изчакай 2009 год. Тогава минаваме кам евро-валутата и ще можеш да си платиш в EURO! За сега закона е категоричен в това, каква сума в левове се иска! Смени доларите до тогава, защото в тази горепосочена година ще падне и борда!
Ех, Аржентина, Аржентина!!!!
mishoni
Младши потребител
 
Мнения: 87
Регистриран на: 19 Май 2003, 15:31
Местоположение: гр. София

Re: Правен съвет!!!

Мнениеот cleo » 19 Юни 2003, 10:46

kolega bankata shte wi prieme parite , zawisi obache dali sydiqta na koito shte se padne firmenoto delo shte prieme borderoto ... ne riskuwaite, osht poweche, ako dyrvite da ne wi go ostrawqt bez dwijenie
Аватар
cleo
Потребител
 
Мнения: 287
Регистриран на: 19 Сеп 2002, 17:41

Re: Правен съвет!!!

Мнениеот Даниел Божилов » 19 Юни 2003, 15:22

Много благодаря на всички ви! Даниел Божилов написа:
Даниел Божилов
 


Назад към Търговско право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot] и 20 госта


cron