начало
Прокуратурата е осъдена да плати 20 000 лева на бившата съдийка Румяна Ченалова Прокуратурата е осъдена да плати 20 000 лева на бившата съдийка Румяна Ченалова

Общи условия за онлайн магазин за бижута

Казуси по търговско право. Търговска регистрация
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Общи условия за онлайн магазин за бижута

Мнениеот mimozata » 14 Ное 2019, 14:12

Здравейте,
Дали бихте могли да ме насочите към някой адвокат или правна кантора, която да е специализирана в онлайн търговията. Свата въпрос за изготвяне на общи условия (условия за ползване) на онлайн магазин предлагащ бижута с кристали Swarovski. Имаме всички разрешителни и сертификати от Swarovski, за да предлагаме бижута с техните кристали. В момента имаме някакви общи условия, но те не са достатъчно пълни и най-вероятно не са добре издържани юридически. Бих ви била много благодарна, ако ми дадете някакви препоръки от фирми/лица, който са тясно специализирани в онлайн търговията и могат да ми помогнат с текущия казус.
Благодаря Ви предварително!
Поздрави,
Марина
mimozata
Нов потребител
 
Мнения: 3
Регистриран на: 14 Ное 2019, 14:00

Re: Общи условия за онлайн магазин за бижута

Мнениеот katerinakuch » 24 Мар 2020, 18:49

Обърнете се към Адвокатската колегия в града, в който живеете или към Висшия Адвокатски Съвет. Може и към всяка друга Адвокатска колегия в страната. Тези институции ще Ви дадат насока и координати на специалист.
katerinakuch
Активен потребител
 
Мнения: 1162
Регистриран на: 28 Юни 2007, 12:27


Назад към Търговско право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 17 госта


cron