начало
Бившата шефка на митниците остана окончателно в ареста Бившата шефка на митниците остана окончателно в ареста

Помощ!!!

Дискусии и казуси в областта на данъчното право
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Помощ!!!

Мнениеот Valentinov » 17 Фев 2005, 10:33

Здравейте, ние сме две студентчета и искаме да се занимаваме с уебдизайн, но не знаем точно като каква дейност се тълкува от закона. Ние ще се закачим към ЕТ на патент и не знаем кам коя точка от Закона за облагане дохода на физически лица ще сме. Благодаря предварително за оказаната помощ!
Valentinov
 

Re: Помощ!!!

Мнениеот protekta » 17 Фев 2005, 11:02

Как мислите да се "закачите"? ЕТ ще ви възлага отделни поръчки ли? Дайте повече информация!
protekta
Потребител
 
Мнения: 428
Регистриран на: 10 Сеп 2003, 12:32
Местоположение: София

Re: Помощ!!!

Мнениеот Valentinov » 17 Фев 2005, 21:52

Ние вместо да си основаваме ООД, първоначално ще използвам ЕТ на вуйчо ми като разширение на дейността.Главно ще се занимаваме с асемблиране на компютърни конфигурации, но също и с уебдизайн.Доколкото съм информиран продажбата (само) на компютри, без ремонт, може да се разглежда като дребен бизнес на квадрати за патента става въпрос, но не знам уебдизайна кам коя точка се разглежда в закона.
Valentinov
 


Назад към Данъчно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 госта


cron