начало
Трима депутати с писма „иди ми, дойди ми“ до Конституционния съд Трима депутати с писма „иди ми, дойди ми“ до Конституционния съд

АКТ за установяване на задължения

Дискусии и казуси в областта на данъчното право
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


АКТ за установяване на задължения

Мнениеот balgaria681 » 01 Авг 2013, 02:44

При издаден АКТ за установ. на зад-я и предприети действия от публичен изпълнител, по кой кодекс се разглежда ГПК или ДОПК.По-точно, интересува ме член от ДОПК, КОЙТО ДАВА ВЪЗМОЖНОСТ ЗА СПИРАНЕ НА ПРОИЗВОДСТВОТО:„Чл. 34. (1) Производството се спира при:
4. подадена молба на субекта - еднократно, за определен срок, но не повече от три месеца”
balgaria681
Нов потребител
 
Мнения: 8
Регистриран на: 16 Окт 2012, 16:56

Re: АКТ за установяване на задължения

Мнениеот eurolinker » 01 Авг 2013, 20:34

Щом публичният изпълнител е предприел действия, приложим е ДОПК. За да се спре производството, трябва да има основания. Вие си знаете най-добре дали ги има.
Actio cum Deliberatio
eurolinker
Потребител
 
Мнения: 711
Регистриран на: 15 Яну 2010, 15:55


Назад към Данъчно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 9 госта


cron