начало

КС ще решава за втори път за необжалваемостта на общите устройствени планове КС ще решава за втори път за необжалваемостта на общите устройствени планове

Данъчна декл. по чл.14 ЗМДТ.

Дискусии и казуси в областта на данъчното право
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Данъчна декл. по чл.14 ЗМДТ.

Мнениеот Бай Пеше » 21 Дек 2004, 14:45

Колеги, при придобиване право на строеж подава ли се данъчна декларация по чл.14 ЗМДТ? Благодаря предварително на отзовалите си!
Бай Пеше
 

Re: Данъчна декл. по чл.14 ЗМДТ.

Мнениеот _ozverela_ » 21 Дек 2004, 15:20

Не! След като се получи разрешение за ползване...тогава се подава декларация!
_ozverela_
 


Назад към Данъчно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


cron